Derrickas Rose'as žaidė 23 minutes
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Derrickas Rose'as vėl rungtyniavo NBA lygoje, o Niujorko „Knicks“ (0-1) puolimą visiškai surakinusi Čikagos „Bulls“ (1-0) gynyba leido svečiuose žaidusiai įžaidėjo ekipai nugalėti 104:80 (24:20, 29:23, 31:17, 20:20).

„Bulls“ dviženklę persvarą susikrovė dar antrajame kėlinyje, po kurio pirmavo 53:43. Rungtynių lūžis įvyko jau po ilgosios pertraukos. Įtikinamai trečiąjį kėlinį laimėję svečiai po Tajaus Gibsono baudos metimo įgijo rekordinę persvarą (84:60).

Ketvirtajame kėlinyje „Bulls“ įgijo milžinišką 35 taškų persvarą (100:65), bet šeimininkai sugebėjo laimėti likusią atkarpą 15:4 ir galutinis rezultatas skelbė Čikagos klubo pergalę 104:80.

Rose'as žaidė 21 minutę ir pelnė 13 taškų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Antrojoje mačo dalyje įžaidėjas žaidė tik 7 minutes.

„Knicks“ lyderis Carmelo Anthony pelnė tik 14 taškų (5/13 metimai), bet buvo rezultatyviausias savo komandoje.

„Knicks“: Carmelo Anthony 14, Amare Stoudemire 12, J.R. Smithas 8, Timas Hardaway JR 7.

„Bulls“: Tajus Gibsonas 22 (10/12 dvitaškių), Pau Gasolis 21 (11 atk. kam.), Derrickas Rose'as ir Aaronas Brooksas po 13, Kirkas Hinrichius ir Dougas McDermottas po 12.

2014-10-30 12:45
Anonimas veikti ta sistema ji veikia puikiai,mateme ka philas nuveike su sita strategija,tik beda tame kad carmelo niekada nebus lyderis,jam statai rupi,smitas bukas kai batas,jis nezino kas yra komanda,dar andre bargnani puikus"komandinis" zaidejas tai ir ner ko tiketis.. kas is to jei pas tave komanda bus gera ant popieriaus bet nemokes dalintis kamuoliu

Pazek i gasoli pirmos varzybos kaip gerai sulusta jo,o daug kritiku egzpertu pezejo nesamones,tik dar karta parode kad isejus philui gasolio nebemokejo isnaudot
red
jei isvengs traumu ir mirotic su mcbucket's prisitaikys greit, manau drasiai gales kapotis conf finale
2014-10-30 10:50
kas
Kirkas Hinrichius???
2014-10-30 10:43
Kai kniksai ismoks lost komandini zaidima,tuomet ir bus tu pergaliu o db... :) dziugu del buliu,puikiai suzaista gasolio,geras debiutas tiek miroticiaus ir dago
2014-10-30 08:33
Lengva pergale :) O Knicks su tokiu zaidimu nusimato labai prastas sezonas, graudu ziuret buvo y ju zaidima.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 7