Kemba Walkeris tapo mačo didvyriu
Nuotr. AFP-Scanpix

Kemba Walkeris tapo šios nakties Šarlotės „Hornets“ (1-0) klubo herojumi. Įžaidėjo tritaškis išplėšė pratęsimą, o jo pabaigoje pataikytas dvitaškis – pergalę. „Hornets“ namuose 108:106 (25:24, 21:33, 22:26, 32:17, 8:6) palaužė Milvokio „Bucks“ (0-1) ekipą.

Prieš ketvirtąjį kėlinį aikštės šeimininkų situacija buvo nepavydėtina. „Bucks“ pirmavo 83:68. Ženkliai pagerinę gynybą „Hornets“ krepšininkai ėmė vytis svečius ir iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus minutei tritaškį pataikęs Marvinas Williamsas priartino Šarlotės klubą prie varžovų (94:97).

Likus 7,6 sekundės „Bucks“ pataikė vieną baudą, o šeimininkų ataka pasibaigė taikliu tolimu Walkerio metimu (100:100). Paskutinėje savo atakoje Milvokio ekipa suklydo ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Nerezultatyviame pratęsime komandos keitėsi dvitaškiais, o lemiamą žodį tarė Walkeris pataikęs sudėtingą metimą iš vidutinio nuotolio. Savo atsakui „Bucks“ turėjo 5 sekundes, tačiau Khriso Middletono tolimas metimas buvo netikslus.

„Hornets“: Kemba Walkeris 26 (9/26 metimai), Marvinas Williamsas 19, Michaelas Kidd-Gilchristas 17, Alas Jeffersonas 14 (10 atk. kam.), Cody Zelleris 11.

„Bucks“: Brandonas Knightas 22 (13 rez. perd.), O.J. Mayo ir Khrisas Middletone'as po 17, Giannis Antetokounmpo ir Larry Sandersas po 10.