Traumų epidemija Rajono Rondo iš vėžių neišmušė. Sugrįžęs į aikštę įžaidėjas vėl demonstravo puikią sportinę formą ir solidžiai prisidėjo prie „Celtics“ pergalės.
Nuotr. USA Today-Scanpix
Rajonas Rondo sugrįžo į aikštę anksčiau nei tikėtasi ir solidžiai prisidėjo prie pirmosios Bostono „Celtics“ (1-0) pergalės naujajame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone. Įžaidėjas pelnė 13 taškų, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 7 kamuolius, o „keltai“ namuose 121:105 (32:28, 35:18, 34:31, 20:33) ant menčių paguldė Bruklino „Nets“ (0-1).

„Jis atrodė panašus į save. Toks, kokį jį prisimenu iš vaizdo įrašų. Nemanau, kad praėjusiais metais jis sužaidė bent vienerias panašias rungtynes. Jis grįžo pilnas jėgų ir tai yra labai džiuginantis faktorius“, – po mačo liaupses visas traumas išsigydžiusiam Rondo žarstė „Celtics“ treneris Bradas Stevensas.

Didžiąją dalį praėjusio čempionato ir visas ikisezonines rungtynes praleidęs Rondo mačą pradėjo starto penkete ir įkvėpė „Celtics“ galingam startui. Sužaidus 24 minutes šeimininkų persvara siekė 21 tašką (67:46), o prieš trečiąjį ketvirtį ji buvo dar didesnė (101:77).

Tiesa, sėkmingiau paskutinį kėlinį sužaidusiems svečiams visiško pažeminimo išvengti pavyko.

Koją šiame susitikime „Nets“ kišo dažnos klaidos. Bruklino komanda prarado 20, o Bostono krepšininkai – 12 kamuolių.

„Celtics“: Kelly Olynykas 19 (6 atk. kam.), Jeffas Greenas 17, Avery Bradley 15, Rajonas Rondo 13 (12 rez. perd.), Jaredas Sullingeris 13.

„Nets“: Mirza Teletovičius 20 (4/6 trit.), Deronas Williamsas 19 (8 rez. perd.), Joe Johnsonas 19, Jarretas Jackas 11, Kevinas Garnettas 10.

Efektingiausi mačo momentai:

2014-10-30 13:26
Rondo
senasis gerasis rondo vel ce :) simet vel po ilgos pertraukos geresimes jo sekmingu zaidimu :) perspektyvu turi gali kovot del PO :)
2014-10-30 11:54