Klaipėdos „Neptūnas“ atsirevanšavo „Šiauliams“ už nesėkmę per pirmas Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės varžybų tarpusavio rungtynes Šiauliuose, tačiau į LKF taurės varžybų finalo ketverto varžybas nepateko. Uostamiesčio krepšininkai namie 92:83 (28:19, 27:19, 25:19, 12:26) nugalėjo šiauliečius.

Visgi net ir iškovoję pergalę klaipėdiečiai į LKF taurės finalinį ketvertą nepateko. „Neptūnui“ pergalė buvo reikalinga didesniu nei 19 taškų skirtumu. Nors jau po dviejų kėlinių klaipėdiečiai pirmavo 17 taškų, pergalės reikiamu skirtumu jie nepasiekė.

Jau pirmajame ketvirtyje aktyviai puolime žaidę Vaidotas Pridotkas ir Vitalijus Stanevičius po 4 pražangas privertė užsidirbti du „Šiaulių“ aukštaūgius – Tadą Klimavičių ir Artūrą Masiulį.

Rungtynes įspūdingai pradėję aikštės šeimininkai jau po antrojo ketvirčio buvo priekyje 17 taškų skirtumu (55:38), o ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė net 24 taškai (84:60).

Visgi svečiai nepasidavė ir laimėję dviejų minučių atkarpą spurtu 9:0 sumažino „Neptūno“ atotrūkį iki 15, o rungtynių pabaigoje ir iki 9 taškų.

Uostamiesčio ekipai per šį susitikimą negalėjo padėti Evaldas Dainys, tuo tarpu „Šiaulių“ gretose dėl traumos nežaidė Audrius Danusevičius. „Neptūne“ per šias rungtynes jau rungtyniavo pagrindinis vidurio puolėjas Michailas Anisimovas, tačiau krepšininkas per 16 minučių pelnė tik 4 taškus.

Per šį mačą debiutavo naujasis „Neptūno“ įžaidėjas Brianas Woodsonas. 190 cm ūgio gynėjas per 26 aikštėje praleistas minutes pelnė 8 taškus (0/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Neptūnas“: Vitalijus Stanevičius 22 taškai, Vaidotas Pridotkas 20, Andrius Petkūnas 14, Ronaldas Dorsey ir Marius Kasiulevičius po 9, Brianas Woodsonas 8.

„Šiauliai“: Tadas Klimavičius 19 taškų, Arvydas Čepulis 16, Mantas Ruikis 11, Andrius Mažutis ir Artūras Masiulis po 8, Aurimas Kieža 7.

Lietuvos krepšinio federacijos taurės finalo ketverto varžybos vyks vasario 6-7 dienomis Klaipėdoje.

LKL neptunas parodys ka gali
2007-01-25
jo cia 100 % ypac apie dovidavyciu kuris vienas wisa siauliu komanda istrauke 4 kelinio 2 pusej
2007-01-20
-1
Jei ne teisejai butu ir i ketverta pateke...
2007-01-20
-2
jej nebus traumu neptunas pis siaulius kovoje del bronzos. liux.
2007-01-20
Gaila Neptuno. Kaip matosi parode charakteri.
2007-01-19
+2
Na įspūdingai Neptūnas atrodė 33 minutes, tiesiog super, o paskui sustojo visiškai ;/ gaila aišku, bet tai tik dar kartą įrodo, kad Neptūnas pajėgus kautis