Sėkmingas Johno Wallo žaidimas nutiesė sostinės klubui kelią į pirmąją sezono pergalę
Nuotr. Scanpix nuotr.
Vašingtono „Wizards“ (1-1) per kelias minutes išbarstė solidų pranašumą, tačiau Johno Wallo dėka iškovojo pirmąją sezono pergalę. Sostinės ekipa išvykoje 105:98 (28:23, 26:28, 28:15, 23:32) palaužė Orlando „Magic“ (0-2) klubo pasipriešinimą.

Pirmojoje rungtynių dalyje vyko apylygė kova. Nors „Wizards“ laikė žaidimo kontrolę savo rankose, atitrūkti nuo varžovų jiems nepavyko.

Situacija pasikeitė po didžiosios pertraukos, kai spurtavę 18:4 svečiai pabėgo į priekį ir išlaikė solidžią persvarą iki ketvirtojo kėlinio pradžios (84:67).

Vis dėlto šeimininkai nepasidavė. Likus žaisti 5 minutes „Magic“ dar turėjo dviženklį deficitą (96:85), tačiau kiek daugiau nei per minutę jis ištirpo iki 3 taškų (96:93).

Intriguojančioje susitikimo pabaigoje sėkmė vis tik lydėjo Vašingtono ekipą. Likus žaisti 28 sekundes pergalę burtininkams garantavo Johno Wallo metimas iš po krepšio, į kurį varžovai niekuo atsakyti nesugebėjo, o pats Wallas paskutinėmis sekundėmis pranašumą užtvirtino taikliais baudų metimais.

„Wizards“: Johnas Wallas 30 (12 rez. perd.), Marcinas Gortatas 20 (12 atk. kam.), Paulas Pierce'as 16, Nene ir Garrettas Temple po 12.

„Magic“: Nikola Vučevičius 23 (12 atk. kam.), Benas Gordonas 22, Evanas Fournier 21, Tobias Harrisas 14, Luke'as Ridnouras 8.

2014-10-31 15:21
Galvojau, kad jau viskas su Gordonu, bet atėjęs I ORL atsigavo kaip reikiant. O Vucevič tai nerealus centras