Lietuvių dvikovoje Linas Kleiza sužaidė rezultatyviau nei Žydrūnas Ilgauskas, o Denverio „Nuggets“ krepšininkai iškovojo pergalę. Nepaisant LeBrono Jameso trigubo dublio Klivlendo „Cavaliers“ išvykoje 99:110 (22:29, 23:35, 25:24, 29:22) nusileido „Nuggets“ ekipai.

Jamesas atliko pirmą trigubą dublį per šį sezoną ir dešimtą per karjerą. „Cavaliers“ lyderis pelnė 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau Alleno Iversono ir Marcuso Camby duetas nustelbė „Cavaliers“ žvaigždę.

Prieš Ilgauską kovojęs Camby pelnė 26 taškus ir pasiekė asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą. Be to, jis atkovojo 17 kamuolių, o per lemiamą kėlinį buvo svarbus „Nuggets“ ramstis.

Šeimininkų persvara vienu metu siekė 25 taškus, tačiau „Cavaliers“ likus žaisti pusaštuntos minutės sumažino atsilikimą iki 13. Skirtumas pasiekė 5 taškų ribą likus žaisti kiek daugiau nei trims minutėms (98:103), tačiau tuomet „Nuggets“ laimėjo atkarpą 7:1 ir abejonių dėl nugalėtojo nebeliko.

Lietuvių dvikovoje rezultatyvesnis buvo Kleiza. Starto penkete rungtynes pradėjęs puolėjas „Nuggets“ ekipai per 22 minutes surinko 12 taškų (2/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų). Kleiza taip pat atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Ilgauskas aikštėje praleido 24 minutes, per kurias įmetė 10 taškų (5/6 dvitaškių). Vidurio puolėjas po krepšiais sugriebė 4 kamuolius, blokavo metimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Nuggets“: Marcusas Camby 26 taškai (12/19 dvitaškių, 17 atk. kam.), Allenas Iversonas 25 (9 rez. perd.), J.R.Smithas 14, Linas Kleiza 12, Nene 9.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 30 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Donyellas Marshallas 14, Larry Hughesas 13, Andersonas Varejao 11, Žydrūnas Ilgauskas 10.

Atrinkti (0) Visi (5)
Nu Kleiza varo.Gaila , kad kai Anthony gris sumazes jo zaidimo laikas...
2007-01-20
tuoj carmelo gris tai sumazes kleizos zaidimo laikas. bet vistiek per sias rungtynes(kalbu apie ta tarpsni kai nezaide carmelo) kleiza irode kad zaisti sugeba