Dramatišką pergalę dešimtajame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lygos ture iškovojo Joniškio „Delikatesas“ (6-4), kuris namie 75:71 (18:20, 12:14, 14:9, 20:21, 11:7) tik per pratęsimą palaužė Jonavos „Petrochemos“ (6-4) žaidėjų pasipriešinimą.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Paulius Klemas realizavo baudų metimus bei aikštės šeimininkai įgijo minimalų pranašumą (63:61), tačiau kitoje aikštės pusėje Ričardas Verbickas smeigė tolimą metimą ir persvėrė rezultatą svečių naudai (64:63).

Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti pusę minutės, Benas Bagdonavičius išprovokavo Henriko Vorotnikovo pražangą, pataikė vieną baudą iš dviejų bei išlygino rezultatą (64:64). Paskutinės atakos metu Evaldo Aniulio tritaškis skriejo pro šalį ir nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo.

Jame kur kas sėkmingiau startavusiems joniškiečiams išlaikyti penkių taškų pranašumo nepavyko, o pratęsimui įpusėjus svečiai turėjo minimalią persvarą (71:69).

Tuomet iniciatyvos ėmėsi Paulius Klemas, kuris prasidėjus paskutinei minutei smeigė du tolimus metimus ir galutinai palaidojo „Petrochemos“ žaidėjų šansus pakovoti dėl pergalės (75:71).

„Delikatesas“: Benas Bagdonavičius 18 (10 atk. kam.), Paulius Klemas 16, Žilvinas Petraitis 13, Irmantas Lianzbergas 9.

„Petrochema“: Henrikas Vorotnikovas 19 (8 atk. kam.), Aurimas Urbonas 11, Ričardas Verbickas 11, Tomas Milinskas 9.