Donatui Norkui iki dvigubo dublio pritrūko vieno taško
Nuotr. Saulius Čirba
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (6-4) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse po atkaklios kovos iškovojo pergalę prieš principinius varžovus. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 67:64 (20:15, 10:22, 18:15, 19:12) įveikė „Palangos“ (5-5) krepšininkus.

„Palanga“ geriau pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje buvo įgiję apčiuopiamą 9 taškų pranašumą (8:17). Klaipėdiečiai suskubo atsitiesti ir pradėję dominuoti trečiojo kėlinio viduryje patys pasiekė 13 taškų persvarą (50:47).

Iki ketvirtojo kėlinio pradžios šeimininkams pavyko pasivyti varžovus, todėl lemiamame ketvirtyje užvirė itin atkakli kova, o rungtynių laimėtojai sprendėsi paskutinėmis susitikimo akimirkomis.

Likus žaisti 4 sekundes prie baudų metimo linijos stojęs Viktoras Chodosovskis padidino Klaipėdos klubo pranašumą nuo minimumo iki 3 taškų. Paskutinis metimas Palangos ekipoje buvo patikėtas Haroldui Venskui, kuris iš toli metė pro šalį ir leido pergale džiaugtis „Nafta-Uni-Akvaservis“ žaidėjams.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Julius Kazakauskas (10 atk. kam.) ir Viktoras Chodosovskis po 13, Ovidijus Kaminskas ir Donatas Norkus po 9 (13 atk. kam.), Elvinas Gintvainis 7.

„Palanga“: Povilas Šakinis 14, Arthuras Suttonas 13, Erikas Kubilius 11, Simonas Kymantas 10 (10 atk. kam.), Haroldas Venskus 7, Deividas Anužis 5.

2014-11-01 21:06
gieda Naftai vos iveike Ppalanga 10 zaidieju pries 5. Diekokit teisiejams, kurie apie svilpima is vis nenusimano. NKL vadovybe turietu daugiau diemesio skirt teisiejams ar jie gali teisijauti.
2014-11-01 11:50