Aivaras Kvedaravičius padovanojo pergalę Molėtų klubui
Nuotr. NKL
Aivaro Kvedaravičiaus dvitaškis aidint finalinei rungtynių sirenai buvo taiklus, o jo atstovaujama Molėtų „Ežerūno-Kario“ (7-3) komanda Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) mače savo žiūrovų akivaizdoje 93:91 (25:21, 9:16, 25:19, 19:22, 15:13) parklupdė Vilniaus „Perlą-MRU“ (7-3).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje po Roberto Bitinio taiklaus tolimo šūvio svečiai turėjo keturių taškų pranašumą (78:74), tačiau aikštės šeimininkai sugebėjo stebuklingai išsigelbėti – Kvedaravičius pataikė vieną baudą iš dviejų, Žygimantas Šeštokas pataikė tritaškį bei išplėšė pratęsimą (78:78).

Didžiąją pratęsimo dalį atsilikinėjusiems „Ežerūno-Kario“ krepšininkams varžovus pavyti pavyko tik jo pabaigoje, kada Šeštokas pataikė dar vieną tolimą metimą, Edvinas Jezukevičius atsakė taikliu metimu iš vidutinio nuotolio, rezultatas tapo lygus ir šeimininkai paskutinei atakai turėjo vos keturias sekundes (91:91).

Jos smaigalyje atsidūręs Kvedaravičius spėjo išmesti dvitaškį metimą, kuris buvo taiklus ir pergalingas „Ežerūno-Kario“ komandai (93:91).

„Ežerūnas-Karys“: Evaldas Baniulis 25, Gintautas Matulis 20, Tomas Galeckas 16 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Aivaras Kvedaravičius 9, Žygimantas Šeštokas 9.

„Perlas-MRU“: Edvinas Jezukevičius 24, Remigijus Sugintas 13, Dominykas Domarkas 13, Robertas Bitinas 11, Tadas Rinkūnas 11 (4 kld.), Arnas Kazlauskas 8.

2014-11-01 14:37
Apie teisėjus,gal nereikia sakyt,kad jie švilpė ji viena pusė,vienas epizodas,po netaiklaus MRU metimo,Ežerūno krepšininkas Galeckas,jam nenusileidus kerta per rankas atema kamuoli irimeta tritaski,o kiek po kasiu nefiksavo MRU kasiorams baudu,kai Matuliui kirto per rankas,3 sek nefiksavo,o kiek MRU po kasiu tripciojo ir jokių žingsnių,prieš Galecka kiek pražangų neužfiksuota.Arnui Kazlauskui iš viso technine turėjo buti už šnekas nuo suolo su teisėjais tiek Regimantui Sugintui kuris po kiekvienos pražangos labai emocingai reguodavo ir dar sako,kad švilpė į viena pusė,tai tikrai kurie taip rašo tai yra juokingi
2014-11-01 13:26
Kas belieka jiems daryt, jei neieškot kaltų dabar, nemoka pralaimėt. Nenustebčiau jei komentatoriai yra pati Perlo komanda.. Teisėjavimas matai jiems blogas buvo, per pratęsima kiek pražangų nesušvilpta buvo jums, kaip jūsų žaidėjai prilaikinėdavo už nugaros išsimetinėjant kamuolį Ežerūnui, o paskui užsiėmę už galvų tipo nieko nepadariau, juokingai atrodė. Teisėjavimas dar labai normalus buvo palyginus kokios rungtynės, nes ne visi teisėjai susitvarkytu su tokia įtampa. Skūskitės, nesiskunde, bet palaida bala esat jūs. Ežerūnas neturėjo nei vieno centro (Ambrulaičiui senai trauma, Kuzminskas 3 kėlinį jau nebežaidė, nes irgi trauma gavo) aukščiausi liko tik ketvriti žaidėjai Keburys ir Narušis, kurie ketvirtam kėlinį išsibaudavo ir nebežaidė. Aukščiausias pas mus liko jei taip žiūrint tai Baniulis. Su tokia sudetim sugebėjom išplėšt pergalę. Čia jau galit kaltint tik patys save.. O gale buvo šiek tiek kitaip, metimą atliko Baniulis netiksliai, o Kvedaravičius su sirena jį pataisė. Teisėjai dar ėjo žiūrėt įrašo ar spėjo pataisyt, ar ne po laiko ir metima užskaitė.
+1
2014-11-01 10:17
LLL
Jei rimtai, tai teisėjai į abi puses grybavo, tad nereikia čia ant teisėjų varyt, o Molėtiškiams šį kartą šypsojosi sėkmė. Šaunuoliai Ežerūnas, kad atsilaikė žaisdami neturėdami nei vieno centro, o kartais centruodavo 3-4 pozicijos žaidėjai. Perlas nepasinodojo galimybe, o nugalėjo stipresni.
+1
2014-11-01 00:23
tomas
Perlo atveju rašyčiau protestą dėl teisejų darbo taip teisėjauiti negalma kur komisarai išvis NKLe. Palaida bala.

--
-1
2014-10-31 23:38
tadas
Teisėjai ištraukė Molėtus už ausų tokio švilpimo į viena puse pusę dar nemačiau. Gaila aišku kad traumuoti Udras su Černetskiu,bet teisėjų sprendimai buvo apsurdiški.