Raseinių „Rasai“ (4-6) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė pergalę prieš turnyrinės lentelės kaimynus. Fantastiškai rungtyniavusio Karolio Guščiko vedami raseiniškiai savo žiūrovų akivaizdoje 71:61 (17:14, 16:15, 18:16, 20:16) nugalėjo Šakių „Zanavyko“ (4-6) krepšininkus.

Šeimininkai paėmė rungtynių kontrolę į savo rankas nuo pirmųjų rungtynių minučių ir nepaleido jos iki finalinės rungtynių sirenos nepaisant to, jog nuo varžovų pabėgti nepavyko.

Svečiai iš Suvalkijos ketvirtojo kėlinio viduryje buvo trumpam sumažinę deficitą iki 2 taškų (57:55), tačiau raseiniškiai greitai surengė spurtą, kuris nutiesė kelią į pergalę.

Aikštelėje sau lygių neturėjęs „Rasų“ puolėjas Guščikas per 37 minutes į varžovų krepšį įmetė 25 taškus (9/12 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo net 17 kamuolių, blokavo net 8 varžovų metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 48 naudingumo balus.

„Rasai“: Karolis Guščikas 25 (17 atk. kam., 8 blk.), Justas Petkevičius 16, Giedrius Kurtinaitis 11, Gediminas Butkus 9.

„Zanavykas“: Paulius Malašauskas ir Šarūnas Beniušis (11 atk. kam.) po 14, Simas Raupys ir Taurantas Tamošiūnas po 11, Marijus Užupis 8.

2014-11-02 14:02