Į pergalę suvalkietes vedė 17 taškų įmetusi Iveta Šalkauskė
Nuotr. Sūduva
Marijampolės „Sūduvos“ (6-0) krepšininkės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) išlieka nepatyrusios pralaimėjimo kartėlio. Marijampolietės svečiuose 46:70 (12:18, 17:15, 13:21, 4:16) sutriuškino Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ (3-3) ekipą.

Rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio viduryje, kuomet Suvalkijos sostinės ekipos gynėja Rita Milieškienė pelnė penkis taškus be jokio atsako ir taip padidino savo ekipos pranašumą iki dviženklio – 36:46.

Ketvirtame kėlinyje marijampolietės  geležine gynyba surakino „Aistes-LSU“, kurios per penkias ketvirčio minutes pelnė vos du taškus.

Po Sandros Baliutavičiūtės dvitaškio šalies vicečempionių persvara siekė septyniolika taškų – 44:61.

Per likusį laiką „Sūduvos“ krepšininkės tik didino savo persvarą, tuo tarpu aikštės šeimininkės niekaip nepajėgė pralaužti varžovių gynybos bei buvo priverstos pripažinti pralaimėjimą – 46:70.

„Sūduva-Mantinga“: Iveta Šalkauskė 15 (7 atk. kam), Santa Okockytė 14, Rita Milieškienė 13 (7 atk. kam.), Sandra Baliutavičiūtė 10.

„Aistės-LSU“: Jolanta Marmienė 13, Neringa Skadaitė 10, Monika Petrauskaitė 8, Laura Svarytė 6 (18 atk. kam.).

nu jo
kas žiūrėjo šitas rungtynes, tai manau nelabai galėjo suvokti kaip galima visiškai laisvoms į krepšį neįmesti, lyg aistės specialiai prametinėjo ir leido laimėti majamiui. gaila komandos vadovu, kurie garantuotai prazilo :DD toks moteru krepsinis:D
2014-10-31 23:31