Kyle'o Hineso sąskaitoje 4 taškai, 12 atkovotų kamuolių ir svarbus blokas mačo gale
Nuotr. AFP – Scanpix
Maskvos CSKA (3-0) ekipa turėjo vargo Kroatijoje. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po sunkios kovos išvykoje 76:72 (18:19, 18:20, 17:10, 23:23) nugalėjo Zagrebo „Cedevita“ (0-3) krepšininkus.

Šeimininkai kibo favoritams į atlapus nuo susitikimo pradžios ir neleido jiems pagalvoti apie lengvą pasivaikščiojimą. Pirmojo kėlinio gale įsiveržę į priekį, kroatai pirmavo viso antrojo kėlinio metu.

„Cedevita“ neatsipalaidavo ir po pertraukos bei leido CSKA krepšininkams išlyginti rezultatą tik trečiojo kėlinio pabaigoje.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje užvirė atkakli kova. Ketvirčio viduryje Milošo Teodosičiaus tolimų metimų dėka svečiams pavyko atitrūkti ir įgyti solidų 13 taškų pranašumą (70:57).

Šeimininkai kovojo iki galo. Neapdairiai paskutinėmis minutėmis žaidusi CSKA komanda išbarstė persvarą ir suteikė varžovams šansą išsigelbėti.

Likus žaisti 13 sekundžių buvęs „žalgirietis“ Mario Delašas galėjo ištirpdyti savo klubo deficitą iki 2 taškų, tačiau jo metimą iš po krepšio įspūdingai blokavo Kyle‘as Hinesas, o rusų pergalę įtvirtino taiklūs Nando De Colo baudų metimai.

CSKA: Milošas Teodosičius ir Nando De Colo po 14, Sonny Weemsas 13, Andrėjus Vorontsevichius 10, Demetris Nicholsas 7.

„Cedevita“: Nemanja Gordičius 21, Roko Ukičius 13, Miro Bilanas 10, Ivanas Ramljakas 7, Karlo Zganecas 6.