Maksvytis: „Džiaugiuosi dėl to, kad liūdime pralaimėję „Olympiakos“ (video)

„BasketNews.lt“ korespondentas
2014-10-31 22:49

Kazio Maksvyčio auklėtiniai po pratęsimo neatlaikė „Olympiakos“ išbandymo
Nuotr. BasketNews.lt/M.Gailiūnas
„Anksčiau žaisdavome su CSKA ir galvodavome, kaip kuo mažiau pralaimėti. Dabar džiaugiuosi dėl to, kad pralaimėję „Olympiakos“ komandai liūdime“, – filosofiškai spaudos konferenciją po pralaimėjimo Eurolygoje baigė Kazys Maksvytis.

Jo auklėtiniai antrą savaitę iš eilės sukūrė dramą aikštėje, šį kartą trukusią net 45 minutes, tačiau nuotaikos nebuvo tokios džiugios, kaip po dvikovos su Belgrado „Crvena Zvezda“.

„Neptūnas“ per pratęsimą 81:85 turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiakos“ persvarą, nors beveik visą ketvirtą kėlinį diktavo savo sąlygas.

„Didžiąją rungtynių dalį pavyko laikytis nurodymų, ketvirtame kėlinyje turėjome persvarą ir gaila, kad jos nepavyko išlaikyti, – nusivylęs buvo Maksvytis. – Bet kuriuo atveju džiaugiuosi savo komanda. Gaila dėl pralaimėjimo, bet kovingumu esame patenkinti.“

„Neptūnas“ neišsprendė Vassilio Spanoulio problemos. Graikas pelnė 34 taškus, pataikydamas 6 tritaškius iš 11, ir rinko taškus tada, kai „Olympiakos“ to labiausiai reikėjo.

Klaipėdiečiai netgi surinko daugiau naudingumo balų nei varžovai (92-91), tačiau turnyrinėje lentelėje taškai už tai neskiriami.

„Gerai gynėmės prieš „Neptūno“ pozicinį puolimą, bet nesulaikėme jų greitų atakų, kuriose klaipėdiečiai surinko 31 tašką. Rengėmės tam, bet nesugebėjome to parodyti aikštėje, – po dvikovos sakė „Olympiakos“ treneris Milanas Tomičius. – Jeigu būtume sustabdę jų puolimą, tai būtų buvusios lengvesnės rungtynės.“

Kazio Maksvyčio komentaras:

2014-11-01 10:45
Dr
Šaunuoliai Neptūno vyrai..visi įdėjo visą širdį į šias rungtynes..Pagarba treneriui ir visai komandai.
2014-10-31 23:45
tomce to as
Smuk asile zinai kur neizeidinejes trenerio.. Nerealiai suzaide ypatingai 4 keliny gynyboj saunuoliai

--
2014-10-31 23:35
geros varzybos, geras tas maskvytis, bet sis rezultatas tik del vyru kovingumo...nes zaideju lygis skiriasi
2014-10-31 22:56