Linas Kleiza į varžovų krepšį įmetė 11 taškų
Nuotr. olimpiamilano.com

Linas Kleiza rungtyniavo rezultatyviai, o jo atstovaujama Milano „Emporio Armani“ (1-2) komanda nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją bei įsirašė pirmąją pergalę Eurolygoje.

Daniel  Hackett
PTS 16 | REB 4 | AS 6 | ST 1
Luca Banchi trečiajame varžybų ture išvykoje 81:74 (25:21, 18:22, 13:16, 25:15) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (1-2) klubo krepšininkus.

Mačo lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje – Vladimiras Štimacas realizavo baudų metimus ir išlygino rezultatą (67:67), tačiau tada svečiai surinko septynis taškus paeiliui ir atitrūko (74:67).

Prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Johnas Bryantas pataikė dvitaškį ir sumažino „Bayern“ deficitą iki trijų taškų (77:74), bet neilgam.

Samardo Samuelsas kitoje aikštės pusėje atsakė dviem taškais, Danielas Hackettas pataikė abu baudų metimus ir galutinai įtvirtino Italijos komandos pergalę (81:74).

Nuo suolo pakilęs Kleiza per 25 minutes pelnė 11 taškų (3/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

„Bayern“: Heiko Schaffartzikas 15, Duško Savanovičius 13, Vladimiras Štimacas 12, Johnas Bryantas 10 (10 atk. kam.), Robinas Benzingas 8.

„Emporio Armani“: Joe Raglandas 16, Danielis Hackettas 16, Linas Kleiza 11, Samardo Samuelsas 10, Alessandro Gentile 9, Davidas Mossas 8.

2014-11-01 11:55
Viskas su juo gerai.Visose rungtynėse pelno virš 10 tšk.Rodo,kad Kleiza stabiliai žaidžia.Komandoj ir taip yra daug žaidėjų,kurie gali taškus daryt ir Kleiza ten vienas iš lyderių.Taip ir toliau.