Coltono Iversono metimas paskutinėmis mačo sekundėmis išplėšė baskams pergalę
Nuotr. AFP - Scanpix nuotr.
Trileris Vitorijoje baigėsi šeimininkų pergale. Marco Crespi vadovaujami „Laboral Kutxa“ (2-1) krepšininkai paskutinėmis susitikimo sekundėmis 91:90 (23:24, 25:24, 21:23, 20:21) įveikė Stambulo „Galatasaray“ (1-2) pasipriešinimą.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių aikštelėje buvo galima išvysti dviejų lygiaverčių varžovų dvikovą. Nei vieni, nei kiti pirmojoje rungtynių dalyje neketino nusileisti savo priešininkams.

Abi komandas į priekį vedė serbai. „Galatasaray“ gretose siautėjo aukštaūgių duetas – Zoranas Ercegas ir Vladimiras Micovas, tuo tarpu „Laboral Kutxa“ metimus patikėdavo Sasha Vujačičiui.

Trečiajame kėlinyje svečiams iš Stambulo pavyko šiek tiek atitrūkti, tačiau kėlinio pabaigoje baskai varžovus pasivijo, todėl nervų karas persikėlė į ketvirtąjį rungtynių kėlinį.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę Carloso Arroyo tolimas metimas išlygino rezultatą (89:89), o netrukus tas pats Arroyo baudos metimu ir išvedė turkus į priekį (89:90).

Paskutinę susitikimo minutę komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis, o likus žaisti 13 sekundžių kamuolys atsidūrė atsilikinėjančių šeimininkų rankose.

Šias sekundes šeimininkai išnaudojo puikiai. Iki rungtynių pabaigos likus 3 sekundėms po puikaus Thomaso Heurtelio perdavimo lemiamus taškus iš po krepšio pelnė Coltonas Iversonas.

„Galatasaray“ dar turėjo šansą išsigelbėti, tačiau Micovo tolimas metimas skriejo pro šalį.

Būsimiems Klaipėdos „Neptūno“ varžovams Eurolygoje šiose rungtynėse dėl nugaros skausmų negalėjo padėti Martynas Pocius.

„Laboral Kutxa“: Thomasas Heurtelis (8 rez. perd.) ir Coltonas Iversonas po 17, Sasha Vujačičius 14, Davis Bertanis 12, Fernando San Emeterio 8.

„Galatasaray“: Zoranas Ercegas 24, Vladimiras Micovas 20, Furkanas Aldemiras 14 (9 atk. kam.), Carlosas Arroyo 11 (8 rez. perd.), Sinanas Guleras 7.

2014-11-01 11:45