Mindaugas Kuzminskas – vienas pagrindinių Malagos „Unicaja“ komandos pergalės kalvių
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Malagos „Unicaja“ (3-0) komanda su Mindaugu Kuzminsku priešakyje ir toliau žygiuoja pergalingu keliu Eurolygoje.

Mindaugas  Kuzminskas
PTS 11 | REB 5 | AS 2 | ST 2 | EFF 17
Joano Plazos auklėtiniai B grupės mače savo žiūrovų akivaizdoje 75:69 (20:19, 18:17, 25:14, 12:19) įveikė Limožo CSP (1-2) ekipos žaidėjų pasipriešinimą ir išlieka nepralaimėję.

Ispanijos klubo krepšininkai į priekį šovė po ilgosios pertraukos – Kuzminskas per trečiąjį kėlinį surinko devynis taškus, „Unicaja“ spurtavo net 18:0 ir svečius iš Prancūzijos pasiuntė į nokdauną (63:46).

Septyniais taškais paeiliui ketvirtajame ketvirtyje startavęs Limožo klubas bandė perimti mačo iniciatyvą į savo rankas, tačiau to padaryti jam nepavyko.

Plazos kariauna kelissyk sėkmingai apsigynė, surengė kelias rezultatyvias atakas ir greitai susigrąžino saugesnį pranašumą, kuris vėliau tapo pergalingu.

Mačą starto penkete pradėjęs Kuzminskas aikštėje praleido 22 minutes, pelnė 11 taškų (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą prasižengė, 2 sykius suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

„Unicaja“: Franas Vazquezas 13, Mindaugas Kuzminskas 11, Vladimiras Golubovičius 11, Willas Thomasas 8 (9 atk. kam.), Calebas Greenas 8.

CSP: Jamaras Smithas 14, Nobelis Boungou-Colo 11, Leo Westermannas 10 (9 rez. perd.), Jaolo Paolo Batista 8.

2014-11-04 11:11