Kauno "Žalgirio" dubleriams nepavyko laimėti Maskvoje vykusių Eurolygos jaunimo (gim. 1987 m. ir vėliau) pirmenybių. Kauniečiai sekmadienį ryte vykusiose rungtynėse 64:97 (20:28, 16:26, 20:19, 12:24) nusileido Maskvos CSKA jaunimo komandai.

Pažymėtina, kad abi ekipos laimėjo visus tris vykusius Eurolygos jaunimo turnyrus. 2003 metais Barselonoje triumfavo "Žalgirio", o pernai Tel Avive – CSKA dubleriai.

Maskviečiai, per grupės rungtynės varžovus triuškinę vidutinišku 41,6 taško skirtumu, geriau pradėjo rungtynes ir jau ketvirtą minutę turėjo aštuonių taškų persvarą (10:2). "Žalgiris" laikėsi iki antrojo kėlinuko septintosios minutės, kai komandas dar skyrė 6 taškai (37:31).

Likusią kėlinio dalį rusai laimėjo 17:5 ir prieš didžiąją pertrauką įgijo 18 taškų pranašumą – 54:36.

Po didžiosios pertraukos CSKA dubleriai savo persvarą buvo padinę iki 20 taškų (66:46), tačiau kauniečiai nepasidavė ir, spurtavę 6:0, sumažino deficitą iki keturiolikos taškų.

Po minutės pertraukėlės maskviečiai susigrąžino 19 taškų persvarą,o ketvirtajame kėlinyje pradėjo triuškinti jaunuosius žalgiriečius.

Rezultatyviausiai "Žalgiryje" žaidė: Paulius Ivanauskas 18 taškų, Žydrūnas Kelys 12, Aurimas Adomaitis 10.

CSKA: V.Zavoriovas 23, Y.Koroliovas 20.

CSKA krepšininkai uždengė kauniečių lyderius Vilmantą Dilį ir Povilą Butkevičių. Jie kartu sudėjus pelnė 10 taškų, "iš žaidimo" pataikydami vos 4 metimus iš 17.

Priminsime, kad Kauno klubas į finalą pateko užėmęs pirmą vietą savo grupėje. Kauniečiai 80:74 įveikė Sienos "Montepaschi" jaunimą ir 95:54 – Sopoto "Prokom Trefl". Pirmąją turnyro dieną kauniečiai minimaliai 91:92 nusileido Tel Avivo "Maccabi".

2005-05-09 10:53
Jaunimas ir lieka jaunimu, o va kaip su vyrais bus - pamatysim rugseji :)
2005-05-08 16:08
favoritai? nezinau...ju sudetis rinktines ir dabar galinga, bet tai ,kad nedominuoja europoje ir pasaulyje,priezasciu reikia ieskoti kitur.Lietuvele su savo gyventoju skaiciumi ,prilygstanciu trecdaliui Maskvos,augina sitiek talentu! Manau tradicijos,krepsinio populiarumas-va kur dalis lietuviu krepsininku sekmes.O rusams gi futbol,hokej svarbiausia
2005-05-08 14:59
kad ir koks esu patriotas, bet tikrai netikejau kad pries ruskius galima laimet..
po keleriu metu sovietai bus vieni is favoritu sviete..
2005-05-08 12:32