Keithas Langfordas darė daugiausiai nemalonumų Kęstučio Kemzūros auklėtiniams
Nuotr. RIA Novosti - Scanpix nuotr.
Kęstučio Kemzūros vadovaujama Nymburko CEZ ekipa (2-4) patyrė nesėkmę Vieningojoje lygoje. Čekai savo žiūrovų akivaizdoje 62:81 (19:21, 15:25, 19:19, 9:16) nusileido Kazanės „Unics“ (4-0) krepšininkams.

Šeimininkai priešinosi rusams tik vieną kėlinį, o prie pralaimėjimo itin prisidėjo netaikliai mesti dvitaškiai. CEZ iš 39 metimų pataikė viso labo 14 (36 proc. taiklumas).

Svečius į priekį vedė Keithas Langfordas. Amerikietis per 27 minutes pelnė 21 tašką (6/7 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Priminsime, jog kitą savaitę „Unics“ ekipa Kaune žais Eurolygos rungtynes prieš „Žalgirio“ krepšininkus.

CEZ: Darius Washingtonas 19, Pavelas Houska 11, Vojtechas Hrubanas 8, Chesteris Simmonsas 7, Petras Benda 6.

„Unics“: Keithas Langfordas 21, Segėjus Bykovas 10, Konstantinas Kaimakouglu 7, D‘oras Fischeris, Vadimas Paninas ir Petras Gubanovas po 6.

2014-11-03 17:22