Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai, rungtyniavę be traumuoto Matthew Nielseno ir antrojo ketvirčio pradžioje netekę koją susižeidusio Kareemo Rusho, pirmą kartą šį sezoną nusileido Kauno „Žalgirio“ krepšininkams.

Kauniečiai per SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) rungtynes išvykoje įveikė „Lietuvos rytą“ 88:78 (23:19, 23:21, 22:16, 20:22) ir nutraukė 9 iš eilės pralaimėjimų LKL čempionams seriją.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ pirmavo 11 taškų (69:58) skirtumu, tačiau per kelias minutes „Lietuvos ryto“ ekipa sumažino skirtumą, o po Andrius Šležo dvitaškio kauniečių persvara sumenko iki 4 taškų (72:68). Tačiau netrukus svečiai susigrąžino persvarą ir šventė pergalę.

Sėkmingiau rungtynes pradėję kauniečiai pirmavo beveik visą mačo laiką. Pirmojo kėlinio pradžioje pelnę 8 taškus be atsako žalgiriečiai įgijo 6 taškų (10:4) persvarą. Ketvirčiui įpusėjus aikštės šeimininkai buvo trumpam išsiveržę į priekį (13:11), tačiau kėlinuko pabaigoje LKL čempionai ėmė klysti, o „Žalgiris“ susigrąžino kelių taškų persvarą.

Prieš didžiąją pertrauką pasinaudoję keliomis iš eilės aikštės šeimininkų klaidomis „Žalgirio“ krepšininkai pelnė 8 taškus iš eilės – dvitaškį įmetė Paulius Jankūnas, iš toli pataikė Kirkas Penney ir du taškus su pražanga įmetė Jonas Mačiulis – ir atitrūko (38:30).

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos ryto“ ekipai kelis kartus buvo pavykę priartėti, tačiau pasiekti persilaužimo jiems nesisekė. Trečiojo ketvirčio pradžioje po Marijono Petravičiaus dvitaškio ir Šležo šūvio iš toli vilniečiai sumažino skirtumą iki minimumo (47:48) bei buvo išlyginę rezultatą (50:50), tačiau išsiveržti į priekį jiems nepavyko.

Sėkmingai rinkę taškus iš baudos aikštelės ir jos prieigų „Žalgirio“ krepšininkai susigrąžino dviženklį pranašumą (64:54).

„Lietuvos rytui“: Andrius Šležas 23, Joao Paolo Batista 12, Artūras Jomantas 12 (7 atk. kam.).

„Žalgiriui“: Marcelo Machado 21, Tanoka Beardas 17 (10 atk. kam.), Jonas Mačiulis 16 (10 atk. kam.), Paulius Jankūnas 15.

Atrinkti (0) Visi (199)
SMS
to budaz : :DDDDDD nu ir pawarei...jei ka tai as uz zalgiri... :)
2007-01-22
+17
viena kart laimejo per metus laiko,biski geda,rytas dar irodis kad yra stipresnis!
2007-01-21
Tikrai sauniai zaide Zalgiris, taip ir toliau.
-5
kai per kitas varzybas zais tie kurie traumas gavo bus kaip praita sezona kai zalgrybiai gavo ant 30 tasku
2007-01-21
„Žalgiris“ nutraukė nesėkmių LKL čempionams seriją man cia kazkaip tame pavadinime nesirisa zodziai, cia tipo gaunasi kad Zalias pralose ar kaip?
2007-01-21
-2
to Valdas6384 o tai ne ginevicius troica imete paskutinem sekundem? arba as jau aklas
2007-01-21
+10
Saunuolis Machado ir visa zalgirio komanda.. nzn kaip jums bet man labai patiko tas machada tritaskis paskutine maco sekunde taip irodydamas kad l.rytas jau nebe LTU krepsinio virsuneje.. :DDDD
2007-01-21
-4
Finale bus atkakli kova
2007-01-21
to sms:
nemoki pralaimet ir nesupranti krepsinio taj [atilek...
2007-01-21
+11
o rushas tai akivaizdus tinginys. sian sedejo px veidu visas rungtynes ir nei kiek nepergyveno. matos, kad reikia atsigaut, pasiruost kitam nba sezonui, o vietines intrigos europos provincijos jam neidomios (kaip penney ar motolai) :-) tuo geriau zalgiriui :-)
2007-01-21
-12
na, sagadinai, jau ima nugaroj jaustis skausmai, kad imi kaltint teisejus, aplinka ir bearda? nezinai ka joneliui pasakyt? kokie gi tavo pasiekimai sitoj komandoj? trys pralaimejimai beveik is eiles??? neblogas zaidimo stilius kuri pasiekei per menesi... tikrai neblogas....
2007-01-21
-9
Admirolas> "Galiu tik pasakyti, kad chia labew rytas gawo nei zhalgiris laimejo. :)" - Deja, bet būtent taip ir buvo. Aišku, pagrindinė pralaimėjimo priežastis - atkovoti (o gal reikėtų sakyti neatkovoti) kamuoliai...
2007-01-21
-2
SMS
As Tai ziurejau tiesiogiai ir taip pat nesupratau ka rushas pasidare??!!
2007-01-20
+1
Geros, grazios rungytnes. gaila kad paskutinemis minutemis viskas jau buvo aisku. Siaip man kazkaip didelio ispudzio nepaliko kalnietis, galetu tobulet jau toliau. Dbr kazkaip didelio skirtumo enmatau tarp preito sezono Kalniecio ir sio. Ir dal lb uzkniso Petravicius ir Delnas.