Artūras Jomantas šaudė pro šalį
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Miralemo Halilovičiaus vedama Alytaus „Dzūkijos“ (5-5) ekipa.

Andrejaus Urlepo treniruojama komanda be Vilmanto Dilio savo žiūrovų akivaizdoje 61:56 (21:13, 13:7, 10:11, 9:22, 8:3) tik per pratęsimą palaužė „Prienų“ (4-5) krepšininkų pasipriešinimą.

Miralem  Halilovic
PTS 21 | REB 16 | AS 1 | ST 1 | BS 1 | EFF 27
Nuo pat susitikimo pradžios pirmavę alytiškiai trečiojo ketvirčio pabaigoje turėjo įtikinamą – 13 taškų pranašumą (44:31), tačiau jo išlaikyti „Dzūkijos“ žaidėjams nepavyko.

Tado Stankevičiaus kariauna ketvirtojo kėlinio viduryje surengė galingą spurtą 16:3 ir po Ovidijaus Varanausko taiklių baudų metimų prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei rezultatas tapo lygus (49:49).

Vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Giedrius Gustas padvigubino aikštės šeimininkų pranašumą (53:51), o teisė surengti paskutinę ataką priklausė svečiams. Po minutės pertraukėlės atakos smaigalyje atsidūręs Paulius Vaitiekūnas pataikė dvitaškį ir išplėšė pratęsimą (53:53).

Jame penkiais taškais paeiliui startavę „Dzūkijos“ krepšininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, o galutinį tašką šiame mače padėjo kamuolį iš Varanausko perėmęs ir du lengvus taškus iš po krepšio pelnęs Gustas.

Galingai šios rungtynėse rungtyniavo „Dzūkijos“ legionierius Halilovičius, kuris per 36 minutes pelnė 21 tašką (10/16 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 16 kamuolių bei surinko 27 naudingumo balus.

„Dzūkija“: Miralemas Halilovičius 21 (10/16 dvit., 16 atk. kam.), Martynas Paliukėnas 10, Giedrius Gustas 9 (2/11 metimų), Aleksandras Kliujevas 6.

„Prienai“: Ovidijus Varanauskas 11 (2/9 metimų, 10 kld.), Arnas Labuckas 10 (3/13 metimų, 8 atk. kam.), Giedrius Staniulis 10 (13 atk. kam., 6 kld.), Paulius Ivanauskas 9, Paulius Vaitiekūnas 9.

2014-11-03 18:33