Carmelui Anthony praėjusi naktis – istorinė
Nuotr. AP – Scanpix
Carmerlo Anthony tapo 40-uoju krepšininku NBA istorijoje, per savo karjerą pelniusiu daugiau nei 20 tūkstančių taškų, o šis asmeninis krepšininko įvykis pažymėtas sunkia Niujorko „Knicks“ (2-1) komandos pergale.

Dereko Fischerio vadovaujama „Knicks“ savo žiūrovų akivaizdoje 96:93 (29:21, 23:29, 21:30, 17:13) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (1-2) klubo žaidėjus.

Antrojoje ketvirtojo kėlinio pusėje po Kemba Walkerio taiklaus dvitaškio „Hornets“ turėjo trijų taškų pranašumą, tačiau tada Imanas Shumpertas smeigė tritaškį, Carmelo Anthony pridėjo taiklų metimą iš vidutinio nuotolio bei įpusėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei „Knicks“ išsiveržė į priekį (95:93).

Per minutę nė vienai komandai nepavykus surengti rezultatyvios atakos, Walkeris likus žaisti 0,8 sekundės neleistinai sustabdė Anthony ir išsaugojo „Hornets“ komandai viltį išplėšti pratęsimą.

Tačiau greitai ją sudaužė prie baudų metimų linijos stojęs „Knicks“ lyderis, kuris pataikė vieną baudą ir galutinai įtvirtino Niujorko klubo pergalę (96:93).

Prieš šias rungtynes Anthony sąskaitoje buvo 19,997 taškai, o 20 tūkst. taškų ribą 30 metų krepšininkas peržengė pirmojo kėlinio viduryje, pataikydamas tritaškį. Iš viso į „Hornets“ krepšį Anthony įmetė 28 taškus.

„Knicks“: Carmelo Anthony 28, Amare'as Stoudemire'as 17 (10 atk. kam.), Imanas Shumpertas 15, Shane'as Larkinas 9.

„Hornets“: Alas Jeffersonas 21, Gary Nealas 17, Kemba Walkeris 16, Lance'as Stephensonas 14 (9 atk. kam., 8 rez. perd.).

Anthony perkopia 20 tūkst. taškų ribą:

Anthony karjeros reikšmingiausi įvykiai:

2014-11-03 19:34
NBA Fanas on Facebook
Kazkodel man atrodo ,kad sis sezonas Knicks gali buti vel be atkrintamuju ... Pries sezoninese rungtynese ju puolimas labai strigo... Sezono metu man kazkodel labai jau neatrodo galingai aisku pergale pries Cavaliers tikrai uzdirbta ,bet ta diena Cavs ne savi kazkokie buvo ... Gal per gera sugrizimo svente LeBron'ui buvo :)
2014-11-03 10:55
Kol kas Knicksai neblogai atrodo,bet dar Bargnanio nėra.Tas grįš,tai vėl prasidės nesėkmės,nes mėtys belenką.Nebent aišku Fisheris jį sutramdys.