Antrąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Uostamiesčio krepšininkai savo aikštelėje 89:83 (29:22, 20:15, 10:27, 30:19) nugalėjo Valmieros „Lačplėša alus“ ekipą.

Rungtynes kaip jau įprasta „Neptūnas“ pradėjo įspūdingai ir jau įpusėjus pirmajam ketvirčiui turėjo 14 taškų pranašumą (25:11).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje apsivertė aukštyn kojomis. Svečiai trečiąjį kėlinį pradėję spurtu 18:2 perėmė iniciatyvą ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį jau buvo priekyje 5 taškų skirtumu (64:59).

Ketvirtąjį kėlinį uostamiesčio krepšininkai pradėjo įspūdingu spurtu 13:0 ir susigrąžino 9 taškų pranašumą (72:64), kurį išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Likus žaisti 6 minutes aikštėje pasirodė aštuoniolikmetis „Neptūno“ gynėjas Vytautas Buzas, kuris žiūrovus sužavėjo įspūdingu pasirodymu. Krepšininkas labai svarbiu momentu pataikė dvitaškį su varžovo pražanga ir sumetė visus septynis baudų metimus.

Valmieros klube rungtyniaujantis Andrius Vyšniauskas per 27 minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvitaškių, 6/8 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 6 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Neptūnas“: Michailas Anisimovas 19 (12 atk. kam.), Ernestas Ežerskis 13, Ronaldas Dorsey ir Brianas Woodsonas po 10, Vytautas Buzas 9, Vitalijus Stanevičius ir Andrius Petkūnas po 8.

„Lačplėša alus“: Sandis Amolinsas 18 taškų, Juris Andžejevskis 15, Andrius Vyšniauskas 12, Martinas Berkis 11.

SMS
OHO BUzAS!!!DAR WIENA ZWAIGZDE AUGANTI???!!
2007-01-20
+1
Sveikinu Buza. Per 6 minutes 9 taskai. Nerealu. Isplese pergale galima sakyt. Didvyris...