Aštuntą pralaimėjimą keturioliktose Graikijos krepšinio lygos rungtynėse patyrė Renaldo Seibučio Atėnų „Maroussi“ ekipa, išvykoje 74:80 (16:26, 19:28, 23:11, 16:15) nusileidusi Larisos „Olympia“ komandai.

Atėnų ekipos negelbėjo ir rezultatyvus Seibučio žaidimas. Gynėjas per 32 minutes pelnė 16 taškų (4/7 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

„Olympia“: Matas Walshas 20 taškų, Giorgos Printezis 13, Steffenas Arigbabu ir Vladimiras Krstičius po 10.

„Maroussi“: Alexis Kiritsis 20, Renaldas Seibutis 16, Erminas Jazvinas ir Costa Haralabidis po 11, Danya Abramsas 10.

Pralaimėjimą patyrė ir Limasolio AEL klubas, kuriame rungtyniauja Tomas Nagys. Limasolio krepšininkai išvykoje 60:91 (21:28, 9:26, 11:21, 19:16) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ ekipai.

Nagys žaidė 8 minutes ir pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/2 baudų). Puolėjas taip at atkovojo atšokusį kamuolį, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Olympiakos“: Alexas Ackeris 15, Scoonie Pennas 13, Ioannis Bourousis 12, Panagiotis Vasilopoulos 11, Ryanas Stickas 10.

AEL: Arthuras Lee, Hectoras Romero ir Nikos Papanikolopoulos po 12.