Linas Kleiza per 19 ant parketo praleistų minučių taškų pelnyti nesugebėjo
Nuotr. olimpiamilano.com
Milano „Emporio Armani“ (3-1) komanda, kurios gretose rungtyniauja Linas Kleiza, patyrė pirmąjį pralaimėjimą Italijos pirmenybėse. Luca Banchi auklėtiniai išvykoje rezultatu 69:73 (12:24, 14:23, 17:10, 26:16) nusileido Avelino „Sidigas“ (2-2) krepšininkams.

Po pirmųjų dviejų kėlinių Milano ekipos deficitas buvo net 21 taškas. Po ilgosios pertraukos dabartiniai Italijos čempionai atsigavo ir pradėjo vytis savo varžovus, o rungtynių pabaigoje buvo sumažinę atsilikimą iki 3 taškų, tačiau persverti rezultato nepavyko.

Kleiza aikštelėje atrodė itin blankiai. Lietuvis per 19 minučių nepelnė nė taško, prametė visus tris mestus tritaškius, atkovojo 2 atšokusius kamuolius ir surinko -4 naudingumo balus.

„Emporio Armani“: Alessandro Gentile 21, Marshonas Brooksas 16, Joe Raglandas 12, Samardo Samuelsas 9.

„Sidigas“: Sundiata Gainesas 16, Oderahas Anosike 13 (9 atk. kam.), Justinas Harperis 13 (9 atk. kam.), Adrianas Banksas 11.

2014-11-05 09:40