Absoliučiu Rusijos krepšinio lygos lyderiu tapo Maskvos CSKA klubas, tryliktojo turo rungtynėse 94:75 (23:13, 25:16, 23:22, 23:24) įveikęs Antano Sireikos treniruojamą Kazanės „Uniks“ ekipą.

CSKA atsirevanšavo totoriams už nesėkmę prieš pusantro mėnesio, kai buvo priversti nusileisti 83:101. Dabar CSKA turi 12 pergalių ir viena lenkia antroje vietoje žengiančią „Uniks“ ekipą.

Kazanės klubo negelbėjo ir rezultatyvus lietuvių žaidimas. Kšištofas Lavrinovičius per 20 minučių pelnė 18 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 7/8 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir kartą prasižengė.

Saulius Štombergas per 29 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 2/7 trit., 3/4 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį, dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Darjušas Lavrinovičius per 29 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 1/3 trit., 3/4 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir 4 kartus prasižengė.

CSKA: Trajanas Langdonas 28 taškai, Davidas Andersonas ir Matjažas Smodišas po 15, Theodoras Papaloukas 10 (15 rezultatyvių perdavimų).

„Uniks“: Kšyštofas Lavrinovičius 18, Jerrardas Stevensonas ir Saulius Štombergas po 13, Darjušas Lavrinovičius ir Jehoras Mesčarakovas po 10.

mvai tiesa sako. man tai irgi, siaip netgi dziaugiuosi kad tas nevykelis treniruoja rusus. tegul varo i nevilti komanda ir sirgalius.