Dirkas Nowitzki pataikė visus 4 mestus tritaškius
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Dalaso „Mavericks“ (3-1) ekipa iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, o Dirkas Nowitzki ir Chandleris Parsonsas kartu pelnė 56 taškus. Po Dalaso kojomis šįkart krito Bostono „Celtics“ (1-2) ekipa 118:113 (40:19, 27:22, 24:38, 27:34).

Namuose rungtyniavę „Mavericks“ varžovus pribloškė galingu pirmuoju kėliniu, kurį laimėjo 40:19, o iki pertraukos dar labiau padidino pranašumą (67:41).

Nepaisant tokio deficito „Celtics“ kapituliuoti nesirengė. Jeffo Greeno ir Avery Bradley vedami svečiai per trečiąjį kėlinį ženkliai sumažino atsilikimą (79:91).

Prieš paskutiniąją mačo minutę surengtas svečių spurtas 9:0 leido „Celtics“ sumažinti savo atsilikimą iki minimumo (113:114). „Mavericks“ pergalę įtvirtino keturis iš eilės taškus pelnęs Monta Ellis, o Bostono ekipai pasižymėti nebepavyko.

Abi ekipos rėmėsi tolimais metimais. Dalaso krepšininkai jų pataikė 14 iš 25 (56 proc.), o svečiai 11 iš 31 (35,5 proc.).

„Celtics“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir įtikinamai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (49-36), o taip pat 15 Rajono Rondo rezultatyvių perdavimų.

„Mavericks“: Chandleris Parsonsas 29 (4/5 tritaškiai), Dirkas Nowitzki 27 (4/4 tritaškiai), Monta Ellis 14, Devinas Harrisas 12, Tysonas Chandleris 10 (12 atk. kam.).

„Celtics“: Jeffas Greenas 35, Avery Bradley 32, Jaredas Sullingeris 14.

Rungtynių epizodai:

2014-11-04 19:50
Mavs big three on FIRE!!!

--
2014-11-04 19:13
Va Dirkas tai saunuolis, gavo is alkunes uzbaige ataka ramiai be jokiu sneku ar apsistumdimu ir nuejo. Deretu pasimokyt kitiem zaidejam, kai net neprakerta antakio, o vaidina kad gavo skaudziai ar kietus bandu primest.
2014-11-04 09:56
nu kaip cia pasakius... viena vertus suzaide gerai, mete taikliai, bet kai turejo +30 ir likus pusei minutes jau tik +3 ir paliko sansa varzovui islygint reza, tai kazkaip nesolidziai uzbaige. puolime Mavsai niekad problemu dideliu neturejo, o siemet isvis scoreriu pilna, bet gynyboj tai kaip buvo nekazka, taip panasu ir liko. ar vien su galingu puolimu galima kazka rimto nuveikt - neaisku, pagyvensim - pamatysim. :)
2014-11-04 09:51