Chrisas Paulas rezultatyviais perdavimais maitino komandos aukštaūgius
Nuotr. AP-Scanpix
Jamalas Crawfordas sugrįžo po traumos ir buvo rezultatyvus, Blake'as Griffinas pelnė 31 tašką, Chrisas Paulas surinko trigubą dublį, o Los Andželo „Clippers“ (3-1) namuose 107:101 (26:20, 30:23, 17:27, 31:34) nugalėjo Jutos „Jazz“ (1-3).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Clippers“ įgijo rekordinę persvarą (58:43), bet „Jazz“ kapituliuoti nesirengė. Jie laimėjo atkarpą 19:4 ir rezultatą išlygino (62:62). Reggie Bullocko tritaškis baigiantis kėliniui leido šeimininkams įgyti trapią persvarą (73:70).

Gordono Haywardo į priekį vedina „Jazz“ ekipa varžovams į nugarą alsavo ir ketvirtajame kėlinyje. Tik prasidėjus prieš paskutiniajai minutei „Clippers“ pavyko atitrūkti (104:94). Iki mačo pabaigos svečiai dar įstengė priartėti, tačiau pergalės iš rankų Los Andželo atstovai nepaleido.

Paulas pelnė 13 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Sekmadienio naktį tragiškai „Kings“ krepšį atakavęs Griffinas šį kartą pelnė 31 tašką ir pataikė 14 metimų iš 21.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 31, Jamalas Crawfordas 19, Chrisas Paulas 13 (10 atk. kam., 12 rez. perd.), Reggie Bullockas 12.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 27, Enesas Kanteris 17, Alecas Burksas 16, Trevoras Bookeris 12.

DeAndre Jordano dėjimas po Paulo perdavimo:

2014-11-04 21:02
Jabari parkeris žaidžia milwoky bucks
2014-11-04 17:38
As tai niekaip nesuprantu kame cia kampas

"Sekmadienio naktį tragiškai „Kings“ krepšį atakavęs Griffinas šį kartą pelnė 31 tašką ir pataikė 14 metimų iš 21. "
2014-11-04 14:54