Trečiąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (3-2) klubas, kuris namuose 96:85 (26:19, 27:16, 27:23, 16:27) įveikė Valmieros „Valmiera“ (3-1) krepšininkus.

Šioje dvikovoje panevėžiečiams negalėjo padėti piršto traumą besigydantis Mantas Kazonas, o ekipos vyriausiojo trenerio poste debiutavo Gintaras Kadžiulis.

Antrajame ketvirtyje prabėgus 3 minutėms panevėžiečiai pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 41:29. Toliau žaibišką puolimą pasitelkę aikštės šeimininkai tolo nuo varžovų ir įpusėjus dvikovai jau pirmavo 18 taškų – 53:35.

Po ilgosios pertraukos Kadžiulio auklėtiniai nemažino apsukų. Priešingai, „Lietkabelis“ trečiąjį kėlinį laimėjo dar 4 taškais ir Valmieros ekipai šansų atsitiesti nepaliko – 80:58. Paskutinės dešimt žaidimo minučių tebuvo formalumas, o nuaidėjusi finalinė sirena fiksavo užtikrintą Panevėžio klubo pergalę rezultatu 96:85.

„Lietkabelis“: Dainius Šalenga 24, Ivanas Neliubovas 19 (7 atk. kam.), Žygimantas Jonušas 11 (8 atk. kam.), Evaldas Žabas 10, Vytenis Čižauskas (10 rez. perd.) ir Noah Dahlmanas po 9.

„Valmiera“: Karlis Apsitis ir Marcis Vitolas po 14, Matissas Rudmiezis 12, Davisas Rozitis 10.

zinantis
jau yra isrinktas kaip ir naujas treneris Peneveziui, turetu buti gal jau pristatytas jau sia savaite... Ramiai, nesiputokite del kadziulio...
2014-11-04 22:00
Anyžius
Su tokiu pataikymu butu laimeje pries daug ka...
2014-11-04 21:49
nu jo
Jei kadziulis treneris ir as tada galiu buti, pasirodo ir mokslu jokiu nereikia baigti, atsistoji ir vadovauji, nieko sau

--
2014-11-04 21:32
savas
Pažanga ryški - prieš porą dienų ketvirtą kėlinį Kabelis gavo 20 taškų, o šį tik 12. Didelis žingsnis į priekį :)
2014-11-04 21:20
Cia jauciu ne Kadziulio nuopelnas o Salengos! Tik gryzo ir atvede komanda i pergale :)
2014-11-04 21:01