Antrą pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo Liepojos „Triobet“ (2-0) komanda. Ji antradienį svečiuose 76:72 pranoko Raplos TYCO (3-2) ekipą.

Nugalėtojams Andrius Mažutis per 25 minutes pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškis, 0/1 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Raplos komandoje Ernestas Ežerskis per 6 minutes pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį ir 2 sykius suklydo.

TYCO: Raitas-Riivo Laane 16, Kristeris Zeidakas ir Martinas Paasoja po 12.

„Triobet“: Gintas Antropas 21, Lauris Blausas 14 (9 atk. kam.), Dwyane'as Jonesas ir Janis Antropas po 13.