Italijos ekipa su Rimantu Kaukėnu subyrėjo pirmajame Ispanijoje vykusių rungtynių kėlinyje
Nuotr. fibaeurope.com
Europos taurės turnyro A grupės ketvirtojo turo rungtynėse Saragosoje vietos CAI (3-1) ekipa 93:79 (30:6, 18:23, 16:22, 29:28) įveikė Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (1-3) komandą su Rimantu Kaukėnu ir Kšištofu Lavrinovičiumi.

Į nokdauną svečius ispanai pasiuntė pirmajame kėlinyje, per kurį varžomas leido pelnyti vos 6 taškus, o patys jų surinko 24-iais daugiau. Vėliau „Grissin Bon“ šiek tiek sumažino atsilikimą, tačiau CAI priekyje išliko iki finalinės sirenos.

Kaukėnas aikštėje praleido 32 min, per kurias pelnė 8 taškus (4/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 4 kartus suklydo.

Lavrinovičius per 19 min taip pat surinko 8 taškus (1/3 dvitaškis, 2/4 tritaškiai) ir atkovojo 2 kamuolius.

Pats rezultatyviausias „Grissin Bon“ gretose buvo Andrea Cinciarini, pelnės 17 taškų.

CAI gretose pasižymėjo 18 taškų pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Raško Katičius, o buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Stevanas Jelovacas prie pergalės pridėjo 17 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir viso surinko 27 naudingumo balus.

CAI: Raško Katičius 18, Stevanas Jelovacas 17, Chrisas Gouldingas 15, Jasonas Robinsonas 15, Marcusas Landry 13.

„Grissin Bon“: Andrea Cinciarini 17, Achille Polonara 16, Amedeo Della Valle 9, Donellis Tayloras 8, Kšištofas Lavrinovičius 8, Rimantas Kaukėnas 8.