Tajus Gibsonas pelnė 16 taškų
Nuotr. USA Today – Scanpix
Antras rungtynes iš eilės be Derricko Rose'o žaidusi Čikagos „Bulls“ (3-1) komanda iškovojo dar vieną pergalę. Čikagos klubas namie 98:90 (24:28, 30:24, 15:17, 29:21) pranoko Orlando „Magic“ (0-4).

„Bulls“ šį kartą vertėsi ne tik be čiurnų traumas patyrusio Rose'o, bet ir apsirgusio Joakimo Noah.

Be jų šeimininkai atitrūko ketvirtajame kėlinyje. Dar likus žaisti mažiau nei 4 minutes „Bulls“ pirmavo vos 89:86, tačiau tada Aaronas Brooksas pataikė iš toli, po to Jimmy Butleris pridėjo keturis taškus iš eilės ir mačo baigtis tapo aiški.

„Magic“ po šios dvikovos išliko viena iš keturių vis dar nelaimėjusių komandų.

„Bulls“: Jimmy Butleris 21, Pau Gasolis (13 atk. kam.) ir Tajus Gibsonas po 16, Aaronas Brooksas 13 (8 rez. perd.), Dougas McDermottas 12.

„Magic“: Tobiasas Harrisas 21 (9 atk. kam.), Nikola Vučevičius 19 (13 atk. kam.), Evanas Fournier 13.