Pergalę Slovėnijos krepšinio pirmenybėse šeštadienį šventė Novo Mesto „Krka“ klubas. Namie jis 83:75 (22:17, 13:17, 22:16, 26:25) nugalėjo „Alpos Šentjur“, o Matas Niparavičius prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu.

Puolėjas iš Lietuvos žaidė 24 minutes ir pelnė 10 taškų (3/7 dvitaškių, 4/6 baudų) bei atkovojo 10 atšokusių kamuolių. Lietuvis taip pat blokavo 4 varžovų metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Krka“ klubą į pergalę vedė Igoris Jokičius. Nė minutės nesiilsėjęs puolėjas pelnė 28 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir išprovokavo 11 pražangų.

Novo Mesto klubas lieka ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Per 14 turų „Krka“ iškovojo 9 pergales ir viena lenkia artimiausius varžovus.