Milenko Tepičius galėjo išplėšti serbams pergalę, tačiau jo lemiamas metimas
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Europos taurės turnyro E grupės, kurioje žaidžia ir Vilniaus „Lietuvos rytas“, rungtynėse sudėtingą pergalę iškovojo Volgogrado „Krasny Oktyabr“ (2-2) ekipa. Rusai namuose 61:59 (15:12, 17:13, 15:16, 14:18) be pergalių paliko Belgrado „Partizan“ (0-4) krepšininkus.

Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje įsiveržė į priekį ir laikė iniciatyvą savo rankose iki ketvirtojo kėlinio vidurio, kuomet rezultatą serbų naudai persvėrė Mihajilo Andričiaus tolimas metimas.

Paskutinėmis susitikimo minutėmis užvirė itin atkakli kova, o nugalėtojai sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. Likus žaisti 11 sekundžių „Partizan“ atsilikinėdami dviem taškais atkovojo kamuolį po netaiklaus varžovų metimo ir įgijo šansą išplėšti pergalę.

Vis dėlto paskutinę sekundę Milenko Tepičiaus mestas tritaškis tikslo nepasiekė ir svečiams teko pripažinti „Krasny Oktyabr“ krepšininkų pranašumą.

„Partizan“ ekipai šiose rungtynėse dviženklę taškų sumą surinko penki krepšininkai, kurie pelnė net 55 iš 59 visos komandos įmestų taškų.

„Krasny Oktyabr“: Randy Culpepperis 13, Antonas Ponkrashovas 12, Romeo Travisas 10, Vasilis Zavourevas 8, Cuthbertas Victoras 7.

„Partizan“: Nikola Milutinovas 13 (9 atk. kam.), Edo Muričius 12, Milenko Tepičius, Djordje Gagičius ir Mihajilo Andričius po 10.

2014-11-07 10:29
serbai savo aiksteje tikrai atsirevansuos didesniu skirtumu.
2014-11-05 22:37