Simas Buterlevičius prie pergalės prisidėjo pelnydamas 18 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Utenos „Juventus“ (3-0) krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę BBL čempionate. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 74:70 (22:23, 20:11, 14:24, 18:12) įveikė grupės autsaiderę Maskvos „Dinamo“ (0-3) komandą.

Rungtynės prasidėjo banguotai. Dar pirmajame kėlinyje „Juventus“ buvo įgiję 8 taškų persvarą, tačiau kėlinį baigė atsilikdami minimaliu skirtumu (22:23).

Antrajame kėlinyje uteniškiai vėl kilo į šturmą ir įpusėjus mačui varžovus lenkė 8 taškais.

Antroje rungtynių pusėje taškų sūpuoklės tęsėsi – „Juventus“ krepšininkai greitai prarado turėtą pranašumą, o po trečiojo kėlinio jau atsiliko 2 taškais (56:58).

Ketvirtojo kėlinio paskutinės sekundės buvo lemiamos. Likus žaisti 34 sek. Vaidas Čepukaitis padidino svečių pranašumą iki 3 taškų (70:67). Po netaiklaus „Dinamo“ žaidėjo tritaškio komandos ėmėsi pražangų taktikos, kuria sėkmingiau pasinaudoję „Juventus“ žaidėjai šventė pergalę.

„Dinamo“: Denis Zacharovas 22, Jevgenijus Karpeko 12, Alimdzanas Fediušinas 11, Vladislavas Truškinas 8 (10 atk. kam.).

„Juventus“: Simas Buterlevičius 18 (7/8 dvit.), Rashaunas Broadusas 13 (6 atk. kam.),  Nikita Barinovas 11 (7/7 baudos) ir Saulius Kulvietis po 11, Arvydas Šikšnius 10 (6 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 8 (9 atk. kam.).