Paskutines rungtynes be Carmelo Anthony Denverio „Nuggets“ krepšininkai laimėjo po pratęsimo. Naujojo komandos lyderio Alleno Iversono vedama Denverio ekipa išvykoje 121:113 (25:31, 28:27, 24:28, 31:22, 13:5) nugalėjo Hiustono „Rockets“ ir kitas rungtynes žais su dviem lygos žvaigždėmis.

Iversonas per pratęsimą pataikė svarbų tritaškį ir iš viso pelnė 36 taškus. Jau per kitas rungtynes jam teks taškais dalytis su Anthony, kuriam baigėsi 15 rungtynių diskvalifikacija. Ją Anthony gavo už muštynes, kurios įvyko grudį Niujorke.

Iversonas taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o Marcusas Camby pelnė 12 taškų ir atkovojo net 22 kamuolius. „Nuggets“ krepšininkai iškovojo septintąją pergalę, žaisdami be Anthony. Per 15 rungtynių Denverio ekipa patyrė 8 nesėkmes.

„Išgyvenome 15 rungtynių diskvalifikaciją, – sakė „Nuggets“ strategas George‘as Karlas. – Dabar turime 15 rungtynių iki Visų žvaigždžių pertraukos eksperimentams. Manau, kad visi dėl to patenkinti“.

„Rockets“ iki šiol laimėjo visas aštuonerias namie žaistas rungtynes, kai jų sąskaitoje būdavo daugiau nei 100 taškų. Tačiau šįkart Iversonas, likus žaisti pustrečios minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, realizavo visas tris baudas ir „Nuggets“ priartėjo iki 103:108. Į krepšį pataikė Camby, o likus minutei taiklus tolimas Iversono metimas išlygino rezultatą.

Per pratęsimą Iversonas pataikė tritaškį paskutinę „Nuggets“ atakos sekundę ir nors tai buvo pirmieji taškai per papildomą laiką, jie nulėmė mačo baigtį. Camby tuoj pat įmetė dvitaškį ir „Nuggets“ atitolo 113:108 ir iškovojo pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Linas Kleiza pelnė 12 taškų (1/3 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 4/4 baudų). Puolėjas žaidė 23 minutes ir atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Rockets“: Tracy McGrady 24 (10 rez. perd.), Juwanas Howardas 21 (13 atk. kam.), Raferis Alstonas 16, Lutheris Headas 15, Shane’as Battieras 14, Bonzi Wellsas 12, Dikembe Mutombo 11 (13 atk. kam.).

„Nuggets“: Allenas Iversonas 36 (12/30 metimų, 10 atk. kam.), J.R.Smithas 24, Nene 14, Steve’as Blake’as, Linas Kleiza ir Marcusas Camby (22 atk. kam.) po 12, Yakhouba Diawara 10.

Iversonas gerai waro!
2007-01-21
+1
metimu skaicius turbut skiriamas pagal kontrakto dydi
2007-01-21
-2
savanaudziu lyga ta nba... tuotu kleizai 30 metimu mest ir tas pelnytu tasku belekiek....