Chesteris Simmonsas prie įspūdingos pergalęs prisidėjo 23 taškais
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Trijų pratęsimų trileryje pergalę Europos taurės turnyre šventė Kęstučio Kemzūros ir Roberto Kuncaičio vadovaujami Nymburko ČEZ (2-2) krepšininkai, kurie po įspūdingos 55 minučių kovos 89:87 (12:13, 20:14, 11:17, 13:12, 33:31) palaužė Romos „Virtus“ (3-1) krepšininkus.

Viso mačo metu komandos kovojo taškas į tašką ir nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės negu 7 taškų persvaros.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei „Virtus“ išsiveržė į priekį (54:53), tačiau Pavelas Houška atsakė tritaškiu ir ČEZ įgijo 2 taškų pranašumą. Paskutinę kėlinio sekundę svečių žaidėjas Bobby Jonesas dvitaškiu išlygino rezultatą (56:56) ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pirmojo pratęsimo metu vyko atkakli kova ir likus žaisti 9 sek. Nymburko žaidėjas Petras Benda turėjo progą komandos pranašumą padidinti iki 3 taškų, tačiau abu jo baudų metimai skriejo pro šalį. Nepaisant to, jo komandas draugas atkovojo kamuolį ir pelnė du taškus.

Tuo krepšinio vakaras Nymburke anaiptol nesibaigė. Kitoje atakoje aikštės šeimininkai prasižengė prieš Brandoną Triche'ą, o šis pataikė tik pirmą baudą. Po antrosios kamuolį atkovojo tas pats Triche'ą, kuris išprovokavo pražangą ir tuomet įmetęs abu baudos metimus komandas pasiuntė į antrąjį pratęsimą (69:69).

Antrajame pratęsime Kemzūros auklėtiniai išsiveržė į priekį 74:69, tačiau varžovai pataikė du tritaškius iš eilės ir įgijo minimalų pranašumą. Houška turėjo puikią galimybę išplėšti pergalę, tačiau pataikė vos vieną baudą iš keturių, todėl komandos ruošėsi trečiam pratęsimui (75:75).

Trečiasis pratęsimas tapo paskutiniuoju. Likus minutei iki jo pabaigos Dariusas Washingtonas dvitaškiu išvedė šeimininkus į priekį 84:83. Romos krepšininkai atsakė klaida, o Chesteris Simmonsas padidino ČEZ pranašumą iki 3 taškų. Vėliau komandos apsikeitė taikliais baudų metimais ir Kemzūros auklėtiniai šventė įspūdingą pergalę.

ČEZ: Chesteris Simmonsas 23 (6 rez. perd.), Pavelas Houška 21 (5 atk. kam.),  Darius Washingtonas 16 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Vojtechas Hrubanas 10 (5 atk. kam.), Petras Benda 9 (9 atk. kam.).

„Virtus“: Kyle'as Gibsonas (5 atk. kam., 8 klaidos), Rokas Stipčevičius 18 (5 atk. kam.), Brandonas Triche'as 12, Bobby Jonesas 11 (7 atk. kam.), Jordanas Morganas 10 (7 atk. kam.).

2014-11-06 00:06
Nedažnai pamatysi Europoje net 3 pratęsimus.Sveikinimai Kemzūrai su įspūdinga pergale.