Tadas Klimavičius svariai prisidėjo prie Bonos „Telekom Baskets“ komandos pergalės
Nuotr. telekom-baskets-bonn.de
Sunkią pergalę Europos taurės turnyro ketvirtajame varžybų ture įsirašė Bonos „Telekom Baskets“ (2-2) komanda, kuriai atstovauja Benas Veikalas ir Tadas Klimavičius.

Vokietijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje 81:78 (15:22, 14:21, 26:24, 26:11) tik po atkaklios kovos parklupdė Paryžiaus „Levallois“ (1-3) ekipos žaidėjus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, po Louiso Labeyrie'o taiklios baudos svečiai turėjo keturių taškų pranašumą (78:74), bet tada Angelo Caloiaro smeigė tritaškį, Klimavičius pridėjo dvitaškį ir Bonos komanda išsiveržė į priekį (79:78).

Po minutės pertraukėlės Blake Schilbo tolimas šūvis buvo netaiklus, o galutinai aikštės šeimininkų pergalę įtvirtino dvitaškį aidint finalinei rungtynių sirenai pataikęs Mickey Mcconnellas (81:78).

Veikalas rungtynes pradėjo starto penkete, per 22 minutes pasižymėjo 8 taškais (1/3 dvitaškis, 2/6 tritaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius prasižengė bei surinko 2 naudingumo balus.

Nuo suolo pakilęs Klimavičius aikštėje praleido 25 minutes, pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 2/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 1 kartą suklydo bei prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

„Telekom Baskets“: Ryanas Brooksas 15, Angelo Caloiaro 14, Tadas Klimavičius 11, Mickey Mcconnellas 9, Benas Veikalas 8.

„Levallois“: Sharrodas Fordas 19 (12 atk. kam.), Blake'as Schilbas 17, Mike'as Greenas 9 (9 rez. perd.), Maleye'as Ndoye 9, Landingas Sane'as 9.