Pirmosiose savo rungtynėse „Golden State Warriors“ ekipoje trys komandos naujokai buvo rezultatyvūs, tačiau tai nepadėjo iškovoti pergalės prieš Klivlendo „Cavaliers“ – po pratęsimo nusileista 106:108. Tai buvo 22 „Warriors“ nesėkmė po 41 mačo.

Šioje dvikovoje debiutavo trys iš keturių mainais iš Indianos „Pacers“ gautų krepšininkų – Stephenas Jacksonas, Alas Harringtonas ir Šarūnas Jasikevičius. Joshas Powellas nerungtyniavo.

Jacksonas ir Harringtonas rungtynes pradėjo starto penkete, o Jasikevičius į aikštę pirmąkart įžengė iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 9 minutes. Jau po minutės Šaras pelnė ir pirmuosius savo taškus naujoje komandoje, pataikęs dvitaškį iš maždaug 4 metrų.

Iki ketvirčio pabaigos rungtyniavęs gynėjas pelnė dar 4 taškus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Net ir be pagrindinio įžaidėjo Barono Daviso rungtyniavę „Warriors“ krepšininkai turėjo iniciatyvą savo rankose ir ketvirto kėlinio pradžioje įtikinamai pirmavo 89:78. Tačiau tada į aikštę grįžęs LeBronas Jamesas išvedė savo ekipą į priekį. Jamesas pelnė 7 taškus ir „Cavaliers“ spurtavo 12:0, išsiverždami į priekį 90:89.

Besibaigiant ketvirtam kėliniui Jamesas galėjo iškovoti pergalę, tačiau jo tolimas metimas paskutinę ketvirčio sekundę tikslo nepasiekė ir komandos žaidė pratęsimą.

„Cavs“ pratęsime pirmavo 5 taškais (106:101), tačiau Jasikevičius, likus žaisti 8 sekundes, pataikė tolimą metimą ir priartino komandą iki 2 taškų – 106:104.

Po to, kai Davidas Wesley prametė abi baudas, „Warriors“ turėjo galimybę iškovoti pergalę, tačiau Jacksono tolimas metimas aidint finalinei sirenai tikslo nepasiekė.

Iš viso 21 minutę rungtyniavęs Jasikevičius pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 1/2 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį. Įžaidėjas nė karto nesuklydo ir neprasižengė.

Tuo tarpu „Cavaliers“ atstovaujantis Žydrūnas Ilgauskas per 25 minutes pelnė 14 taškų (5/12 dvit., 4/7 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Warriors“: Stephenas Jacksonas 29 taškai, Monta Ellisas 16, Alas Harringtonas 14 (4/21 metimų, 12 atkovotų kamuolių), Mattas Barnesas 12, Šarūnas Jasikevičius 10.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32 (12/15 dvit.), Larry Hughesas 15, Žydrūnas Ilgauskas 14 (11 atk. kam.), Sasha Pavlovičius 13, Ericas Snow (11 rez. perd.) ir Andersonas Varejao (12 atk. kam.) po 12.