Johnas Wallas surinko dvigubą dublį
Nuotr. AP-Scanpix
Praėjusio NBA sezono rytų konferencijos pusfinalio dalyviai susitiko Vašingtone. Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę arenos šeimininkai „Wizards“ (4-1) krepšininkai 96:94 (24:24, 22:17, 20:20, 18:23, 12:10) palaužė Indianos „Pacers“ (1-4) ir pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės.

Trečiajame kėlinyje įspūdingo Johno Wallo žaidimo dėka „Wizards“ pabėgo nuo varžovų (61:49), tačiau čia pat savo spurtą surengė svečiai. Po trijų kėlinių ekipas skyrė 5 taškai (66:61).

Paulo Pierce'o baudų metimai ketvirtojo kėlinio atomazgoje išvedė į priekį Vašingtono ekipą (84:82), tačiau kitoje aikštelės pusėje taškus iš po krepšio pelnė Donaldas Sloanas ir tokiu būdu išplėšė pratęsimą.

Papildomo laiko metu taškus sėkmingai rinkęs Wallas leido „Wizards“ nuolat būti priekyje. Likus 12 sekundžių šeimininkai pirmavo 96:94, bet „Pacers“ turėjo 12 sekundžių rungtynių nugalėtojui pakeisti. Lemiama ataka svečiams nepavyko kaip planuota ir jos smaigalyje atsidūrė tritaškį metęs Royus Hibbertas. Vidurio puolėjo metimas buvo toli nuo tikslo ir „Pacers“ suklupo ketvirtą kartą šiame sezone.

„Wizards“: Johnas Wallas 31 (10 rez. perd.), Gary Temple'as 16, Marcinas Gortatas 14 (10 atk. kam.), Paulas Pierce'as 11.

„Pacers“: Donaldas Sloanas 31, Chrisas Copelandas 19 (12 atk. kam.), Solomonas Hillas 14.

2014-11-06 10:51
abcde
pakeitet jau:D reik pirma labiau pasidomet kas vyko visai neseniai. wallas mldc sulose taip kaip gali. templas naudojasi neblogai isaugusiom minutem po bealo traumos. mldc mano megstamiausia komanda. tikiuos siemet eis dar toliau :)
2014-11-06 10:00