Dontaye Draperis prie pergalės pridėjo 8 taškus
Nuotr. LaPresse - Scanpix
Stambulo „Anadolu Efes“ (3-1) ekipa reabilitavosi po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“. Dušano Ivkovičiaus auklėtiniai Eurolygos mače išvykoje 76:66 (21:15, 21:9, 23:21, 11:21) nugalėjo Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (1-3) krepšininkus.

Svečiai iš Stambulo visus reikalus išsprendė jau iki didžiosios pertraukos, po kurios jau turėjo susikrovę solidžią 18 taškų persvarą (42:24).

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui komandas jau skyrė net 24 taškai. Negausiai sirgalių palaikomi šeimininkai vis dėlto atsibudo ketvirtajame kėlinyje ir pradėjo sparčiai mažinti triuškinantį deficitą.

Likus žaisti minutę iki rungtynių pabaigos, skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki 6 taškų (66:72), tačiau Stratos Perperouglou tolimas metimas sužlugdė rusų viltis sukurti stebuklą.

„Anadolu Efes“: Dario Šaričius 18, Milko Bjelica 14, Cedi Osmanas ir Furkanas Korkmazas po 9, Dontaye Draperis 8, Stratos Perperouglou 7.

„Nižnij Novgorod“: Tayloras Rochestie 19, Semionas Antonovas 16, Trey Thompkinsas 14 (10 atk. kam.).

2014-11-07 08:54