Roko Ukičius – rezultatyviausias krepšininkas nugalėtojų gretose
Nuotr. AFP – Scanpix
Varžovų puolimo bangą mačo pabaigoje atlaikę Zagrebo „Cedevita“ (1-3) komandos krepšininkai Eurolygoje iškovojo pirmąją ir tuo pačiu netikėtą pergalę.

Kroatijos klubas išvykoje daugiau nei 11 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje 83:73 (26:22, 18:18, 24:17, 15:16) nukovė čempionų titulą ginančius Tel Avivo „Maccabi“ (2-2) ekipos žaidėjus.

„Cedevita“ klubas į priekį šovė trečiojo ketvirčio viduryje, kai Roko Ukičius surinko keturis taškus iš eilės, Zagrebo komanda spurtavo 7:0 bei įgijo dviženklį pranašumą (62:51).

Pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje sėkmingai rungtyniavę ir saugią persvarą turėję svečiai į duobę krito likus žaisti pusketvirtos minutės, kada apsigynę ir kelias rezultatyvias atakas surengę Eurolygos čempionai sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų (71:74).

Visgi tai Kroatijos komandos žaidėjų iš vėžių neišmušė, „Cedevita“ krepšininkai išlaikė iniciatyvą savo rankose bei likus žaisti kiek daugiau nei pusė minutės po Ukičiaus dvitaškio Zagrebo klubas susigrąžino septynių taškų persvarą, kuri vėliau tapo pergalinga (80:73).

„Maccabi“: Jeremy Pargo 24, Devinas Smithas 14, Sofoklis Schortsanitis 10, Guy Pnini 7.

„Cedevita“: Roko Ukičius 17, Nemanja Gordičius 16, Franas Pilepičius 14, Mario Delašas 10 (9 atk. kam.), Miro Bilanas 10.

2014-11-07 13:20
ww
parduotos rungtynės :) turėtų būt komentarai.
2014-11-07 12:27
o bilanas kase losia :DDD
2014-11-07 00:46
Pavarė kroatai.Kas svarbiausia,pas juos beveik vis yra vietiniai žaidėjai,o pas Maccabį beveik vieni amerikonai,bet vistiek padėjo juos į vietą.Ir dar Tel Avive.Nu mldc.:-)