Prastas Andriaus Giedraičio pasirodymas lėmė Liudvigsburgo "EnBW" klubo nesėkmę Vokietijos taurės pusfinalyje. Šeštadienį Frankfurte vykusiose rungtynėse "EnBW" 70:76 (9:21, 15:19, 21:16, 25:20) nusileido Kelno "RheinEnergie".

Kelno klubas varžovus į nokdauną pasiuntė pirmoje rungtynių dalyje. Per pirmąjį ketvirtį praleidę 9 taškus, "RheinEnergie" krepšininkai didino pranašumą ir antrajame kėlinyje.

Įpusėjus mačui ekipas skyrė 16 taškų. Nors "EnBW" bandė vytis oponentus, pergalės iškovoti nepavyko.

Viena "EnBW" pralaimėjimo priežasčių – prastas A.Giedraičio pasirodymas. Komandos lyderis šį kartą per 28 minutes tepelnė 3 taškus (0/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Finale Kelno krepšininkai kovos su Bonos "Telekom Basket", kuri pusfinalyje 84:81 nugalėjo šeimininkus "Opel Skyliners" krepšininkus. A.Giedraičio klubas su Frankurto ekipa kovos dėl trečiosios vietos.

2005-05-08 23:15
gaila...kad nepasiseke...
2005-05-08 15:23
nesuprantu kame cia suo yr pakasts, kad deriniu ir galimybiu atakuot Giedraiciui ner, del treneriu nurodymu, ar cia jis patcai negali susikurt progu. hm..:/