Luko Brazdauskio sąskaitoje – 29 naudingumo balai
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Nesustabdomai rungtyniavęs Lukas Brazdauskis pelnė 27 taškus, o jo vedamas „Trakų“ (7-4) klubas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įsirašė trečiąją pergalę paeiliui.

Andriaus Šležo treniruojami pirmenybių vicečempionai savo žiūrovų akivaizdoje 72:56 (21:10, 12:20, 22:15, 17:11) įveikė „Vilniaus“ (5-6) komandos krepšininkų pasipriešinimą.

Beveik visas rungtynes besivejančiųjų vaidmenyje buvusiems svečiams ketvirtojo kėlinio pradžioje po Sauliaus Dumbliausko taiklaus dvitaškio buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (55:49), tačiau neilgam.

Penkiais taškais paeiliui atsakęs Alvydas Žarskus greitai sugrąžino didesnį pranašumą aikštės šeimininkams, kuris vėliau tapo pergalingu.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Brazdauskis per 27 minutes pataikė 7 dvitaškius iš 10, 4 tritaškius iš 7, vieną baudą iš dviejų, atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Trakai“: Lukas Brazdauskis 27, Tomas Lekūnas 14, Simonas Lekys 9.

„Vilnius“: Jermaine'as Love'as 15, Gediminas Žalalis 10, Vitalijus Lukša 9, Andrew Fairas 8.

asd
Cia ne virusas o budas uzsidirbt pinigu kaip Facebook. Jai netiki uzeik ant Whydoto fb puslapio ir isistikinsi. O siai minutei prisijunk ir tu https://www.tsu.co/Tautvyz
2014-11-07 19:59