Giedrius Kurtinaitis prie pergalės pridėjo 14 taškų
Nuotr. Vytalius Judickas/Alio, Raseiniai
Iniciatyvos lemiamu momentu ėmęsis Justas Petkevičius žaidė užtikrintai ir atvedė Raseinių „Rasų“ (5-6) komandą į pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Alberto Vilimo treniruojami pirmenybių naujokai namuose 74:72 (28:12, 13:27, 15:14, 18:19) parklupdė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (6-5) ekipos krepšininkus.

Prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Julius Kazakauskas pataikė dvitaškį ir persvėrė rezultatą „Naftos-Uni-Akvaservis“ naudai (72:70).

Kitoje aikštės pusėje kamuolį puolime atkovojęs Petkevičius išnaudojo antrąjį šansą ir greitai išlygino rezultatą (72:72).

Tada neleistinai sustabdytas Kazakauskas prametė abu baudų metimus bei iniciatyvą savo rankose turėjo aikštės šeimininkai.

Likus žaisti keturias sekundes iki ketvirčio pabaigos, Petkevičius pataikė iš vidutinio nuotolio ir Raseinių komandai suteikė pergalingą persvarą (74:72).

Po minutės pertraukėlės į aikštę sugrįžusių klaipėdiečių lemiama ataka pasibaigė Elvino Gintvainio septintąja klaida ir finalinė rungtynių skelbė Vilimo kariaunos pergalę.

„Rasai“: Giedrius Kurtinaitis 14, Justas Petkevičius 14, Valdemaras Savostjanovas 13 (10 atk. kam.), Karolis Guščikas 12, Darius Marcinkevičius 8.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis 16, Elvinas Gintvainis 11 (7 kld.), Julius Kazakauskas 9 (8 atk. kam.), Donatas Norkus 9 (8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 8.

2014-11-08 11:15