Mindaugas Kuzminskas iki šiol Eurolygoje nebuvo pelnęs 20 taškų
Nuotr. AFP-Scanpix
Mindaugas Kuzminskas ir Milošas Teodosičius sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes Eurolygos turnyre, o serbo vedina Maskvos CSKA (4-0) 95:85 (29:21, 23:18, 20:27, 23:19) nugalėjo Malagos „Unicaja“ (3-1). CSKA išlieka nenugalėti, o Malagos ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė B grupėje.

Kuzminsko vedina „Unicaja“ rungtynes pradėjo sėkmingai, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje CSKA surengė spurtą ir pabėgo (29:21).

Milos  Teodosic
PTS 27 | REB 2 | AS 10

„Unicaja“ ir toliau prastai gynėsi antrajame kėlinyje, o Teodosičius juos baudė tolimais metimais ir rezultatyviais perdavimais. Po serbo tritaškio baigiantis ketvirčiui CSKA įgijo 13 taškų persvarą (52:39).

Po ilgosios pertraukos svečiai vis lengviau rasdavo kelius link CSKA krepšio. Po Willo Thomaso dvitaškio ekipas skyrė 5 taškai (58:63), o kėlinį tritaškiu ir vėl užbaigė Teodosičius (72:66).

Maskviečiai sugebėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą (85:73), tačiau „Unicaja“ surengė dar vieną spurtą ir Ryano Toolsono metimas likus žaisti 3 minutes atsilikimą sumažino iki 5 (81:86).

Rungtynių pabaigoje ispanai dažnai klydo, o CSKA rinko taškus iš po krepšio ir iškovojo pergalę 95:85.

Kuzminskas per 27 minutes pelnė 20 taškų (5/7 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/1 bauda). Lietuvis pridėjo 3 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, kartą suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Teodosičius atliko dvigubą dublį pelnydamas 27 taškus (5/6 tritaškiai) ir atlikdamas 10 rezultatyvių perdavimų. Įžaidėjas surinko 32 naudingumo balus.

CSKA: Milošas Teodosičius 27 (10 rez. perd.), Vitalijus Fridzonas ir Sonny Weemsas (7 rez. perd.) po 16, Kyle'as Hinesas 14.

„Unicaja“: Mindaugas Kuzminskas ir Jaysonas Grangeris (10 rez. perd.) po 20, Vladimiras Golubovičius 8, Franas Vasquezas ir Kostas Vasileadis po 7.