Martynas Varnas rungtynėse Joniškyje juokėsi paskutinis
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Įtemptose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyro lentelės kaimynų rungtynėse Joniškyje prireikė pratęsimo. Jo metu sėkmė šeimininkams nenusišypsojo – vietos „Delikateso“ (6-5) krepšininkai 73:75 (16:11, 12:19, 23:10, 11:22, 11:13) nusileido Kauno „Žalgirio-2“ (6-5) ekipai.

Sužaidus tris kėlinius taškų skirtumas tarp komandų buvo dviženklis – 51:40 pirmavo Joniškio atstovai. Visgi šis atstumas saugus atrodė tik iš pirmo žvilgsnio. Žalgirieičiams prireikė vos 4 min, kad iš „Delikateso“ pranašumo teliktų vos taškas (53:52, 34 min).

Vėliau komandos viena kitai atitrūkti nebeleido ir iki pat atomazgos žengė koja kojon.

Lemiamą žodį penktadienio vakarą Joniškyje tarė svečių puolėjas Martynas Varnas. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje jis baudos metimu išlygino rezultatą (62:62), o pratęsimo metu apskritai privertė griebtis už galvos visus šeimininkų sirgalius ir pačius „Delikateso“ krepšininkus. Pergalingą dvitaškį po Pauliaus Valinsko perdavimo Varnas realizavo praktiškai su mačo pabaigą skelbiančia sirena.

Po šio mačo žalgiriečiai turnyro lentelėje žengia 6-i, o Joniškio krepšininkai – 7-i.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 19 (8 atk. kam.), Aivaras Galkauskas 18 (13 atk. kam.), Irmantas Lianzbergas 10, Paulius Klemas 10, Benas Bagdonavičius 8 (14 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Vidas Ginevičius 17 (5 rez. perd.), Regimantas Miniotas 16 (8 atk. kam.), Martynas Varnas 16, Paulius Valinskas 12, Martynas Echodas 8.

2014-11-08 00:21