Bobanas Marjanovičius surinko eilinį dvigubą dublį
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Sausakimšoje namų arenoje Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-2) kovojo iki galo, tačiau nusileido be pralaimėjimų žengiančiam Pirėjo „Olympiakos“ (4-0) klubui. D grupės, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos „Neptūnas“, rungtynėse svečiai nugalėjo 62:57 (13:14, 24:12, 13:10, 12:21).

„Olympiakos“ klampiose rungtynėse atitrūko antrajame kėlinyje, po kurio įgijo dviženklį pranašumą (37:26).

Baigiantis trečiajam kėliniui komandas jau skyrė 16 taškų (50:34), bet „Crvena Zvezda“ atgijo paskutiniajame ketvirtyje.

Galingas Bobano Marjanovičiaus žaidimas po krepšiais leido serbams grąžinti intrigą. Po aukštaūgio baudų metimų komandas skyrė jau tik 2 taškai (55:57).

Brentas Petway ir Vassilis Spanoulis tiksliai metė baudų metimus, o Belgrado ekipai jėgų puolime pergalei pasiekti nepakako.

„Crvena Zvezda“: Bobanas Marjanovičius 13 (14 atk. kam.), Jaka Blažičius ir Nikola Kaliničius po 10, Marcusas Williamsas 7.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 14, Bryantas Dunstonas 11, Brentas Petway 8, Evangelos Mantzaris 7.

Vaizdo reportažas:

2014-11-08 10:04
abcde
net sirgaliai nepadeda kai yra spanulis:D klaipedoj dare ka norejo cia irgi rezultatyviausias
2014-11-07 22:18
Blemba ir dar norejau pastatyt uz Oly, bet galvojau kiek gi tas Spanoulis gali patemt komanda. Ir stai siandien vel lyderis komanda vede y pergale :)