Dimitris Diamantidis į krepšį metė tik sykį, bet buvo naudingas
Nuotr. AFP – Scanpix
Pagreitį įgavusi Atėnų „Panathinaikos“ (3-1) ekipa be gailesčio namuose sutriuškino Lino Kleizos atstovaujamą Milano „Emporio Armani“ (1-3). Estebano Batistos vedini Graikijos čempionai C grupės mačą laimėjo 90:63 (23:13, 21:17, 27:13, 19:20).

Šeimininkai kur kas sėkmingiau pradėjo rungtynes. Sužaidus vos 6 minutes graikai jau turėjo dviženklį pranašumą (7:18). Antrajame kėlinyje dizaineriai pelnė 7 taškus be atsako ir priartėjo iki 4 taškų (24:28), visgi „Panathinaikos“ puikiai užbaigė ketvirtį ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdama solidžią 14 taškų persvarą (44:30).

Antrojoje mačo dalyje „Emporio Armani“ intrigos atkurti nepavyko. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai trečiajame kėlinyje startavo spurtu 8:0, tad rungtynių nugalėtojas praktiškai paaiškėjo sužaidus vos 22 minutes.

Tolimus metimus pro šalį svaidęs Kleiza ant parketo išbuvo kiek daugiau nei 21 minutę. Lietuvis surinko 4 taškus (1/1 dvitaškis, 0/4 tritaškių, 2/3 baudos), atkovojo kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

„Emporio Armani“: Samardo Samuelsas 18 (7/8 dvitaškiai), Joe Raglandas 13 (7 rez. perd.), Marshoonas Brooksas 11, Danielis Hackettas 9.

„Panathinaikos“: Estebanas Batista 15, A. J. Slaughteris ir Nikos Pappas po 11, Vladimiras Jankovičius, Jamesas Gistas (6 atk. kam.) ir Julianas Wrightas po 9... Dimitrios Diamantidis 6 (7 atk. kam., 8 rez. perd., 24 naud. bal.).