Samas Van Rossomas (su kamuoliu) prie pergalės prisidėjo pelnydamas 14 taškų ir atlikdamas 9 rezultatyvius perdavimus
Nuotr. AFP-Scanpix
Eurolygos ketvirtajame ture pirmąją pergalę šiame sezone iškovojo iki šiol D grupės autsaidere buvusi Valensijos „Basket“ (1-3) ekipa. Ji namuose laimėjo ispanišką derbį – 79:69 (15:22, 23:14, 27:20, 14:13) nugalėjo Vitorijos „Laboral Kutxa“ (2-2) krepšininkus.

Po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo 7 taškų deficitą, tačiau antrajam įpusėjus spurtavo 12:0 ir išsiveržė į priekį (38:36).

Trečiajame kėlinyje Valensijos ekipos pranašumas dar labiau išaugo (65:56), o ketvirtajame „Basket“ sugebėjo išlaikyti atotrūkį ir pabaigoje taškų skirtumą netgi padidino iki dviženklio.

Į pergalę šeimininkus vedė legionierius Luke`as Harangody, pelnęs 23 taškus ir po krepšiais sugriebęs 5 atšokusius kamuolius. Į savo sąskaitą jis įsirašė 26 naudingumo balus.

„Basket“ 31-40 pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau taikliau metė dvitaškius ir tritaškius bei suklydo vos 6 kartus („Laboral Kutxa“ – 13 kartų).

„Basket“: Luke`as Harangody 23, Samas Van Rossomas 14 (9 rez. perd.), Bojanas Dubljevičius 13 (7 atk. kam.), Pau Ribasas 11.

„Laboral Kutxa“: Tornike Shengelia 20, Thomas Heurtelis 11 (7 rez. perd.), Davis Bertanis 8 (2/8 trit.), Kimas Tillie 8.