LeBronas Jamesas dar kartą įrodė galintis būti itin universalus – puolėjas atliko net 11 rezultatyvių perdavimų
Nuotr. USA-Today
LeBronas Jamesas stengėsi kuo dažniau dalintis kamuoliu ir Klivlando „Cavaliers“ (2-3) ekipai tai išėjo į naudą. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse išvykoje Davido Blatto auklėtiniai 110:101 (38:20, 20:25, 27:26, 25:30) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (1-4) krepšininkus.

Mačą kaip iš natų pradėję svečiai rungtynes praktiškai laimėjo per pirmąjį kėlinį, kurio metu sugebėjo susikrauti 18 taškų pranašumą. Nors vėliau „Cavaliers“ kiek sumažino apsukas, pasivyti varžovų šeimininkai neįstengė.

Skirtingai nei per rungtynes su Jutos „Jazz“, kuomet visa „Cavaliers“ ekipa kartu sudėjus atliko vos 6 rezultatyvius perdavimus, šį sykį Klivlando krepšininkai noriai dalijosi kamuoliu.

Tuo ypač pasižymėjo komandos superžvaigždė Jamesas, prie savo 22 taškų pridėjęs ir 11 rezultatyvių perdavimų. Dar 6 rezultatyvius perdavimus pridėjo ir tikrasis „Cavs“ įžaidėjas Kyrie Irvingas.

Šia komandine pergale Klivlando komanda šiek tiek nuramino savo sirgalius – po pralaimėjimo Portlando „Trail Blazers“ buvo pasigirdusios kalbos, kad tarpusavyje konfliktuoja dvi ryškiausios klubo žvaigždės Jamesas ir Irvingas. Tiesa, kiek vėliau LeBronas socialiniame tinkle „Twitter“ visus ekipos gerbėjus paragino „atsipalaiduoti“.

„Nuggets“ gretose nesulaikomai žaidė 28 taškus pelnęs ir 9 rezultatyvius perdavimus atlikęs gynėjas Randy Foye, tačiau rimtesnės paramos iš komandos draugų jam pritrūko.

Denverio ekipa vertėsi be traumuoto įžaidėjo Ty Lawsono.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 22 (7/13 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam., 11 rez. perd.), Kevinas Love`as 19 (6/11 dvit., 0/5 trit., 8 atk. kam.), Dionas Waitersas 17, Andersonas Varejao 15, Kyrie Irvingas 12, Tristanas Thompsonas 12.

„Nuggets“: Randy Foye 28 (5/9 dvit., 5/10 trit., 9 rez. perd.), Nate`as Robinsonas 14, Wilsonas Chandleris 14 (10 atk. kam.), Jusufas Nurkičius 10.

Visi efektingiausi mačo epizodai:

2014-11-08 20:05
Limonadas
Cavaliers laimėjo, nes Irvingas mažiau mėtė.
+1
2014-11-08 13:53
mrGreen
2014-11-08 12:58
Panašu, kad šįkart labiau komandiškai žaidė, sveikinu, tikiuosi tokios tendencijos išliks ilgam.
+1
2014-11-08 12:57
Dzimis
LeBronas izaidineja kamuoli ir nera problemu :)
+1
2014-11-08 12:32
Gal žinot kuriam laikotarpiui Lawsonas iškrito?
-1
2014-11-08 11:30
SepasTai kas turi asistus daryti James ar Irving???

O tai kaip tau atrodo? :D
2014-11-08 11:28
Sepas
Tai kas turi asistus daryti James ar Irving???
2014-11-08 11:03
neblogai si karta, matosi rezultatai, visu pirma nepiktnaudziauta metimais, irvingas 5-11 fg, 6 assistai, matyt po salto duso atsigauna ir pradeda susizaisti komanda :)
2014-11-08 10:38
a
Pirmas kėlinys parodo kokį didžiulį potencialą turi šita komanda.
2014-11-08 10:12
vien del assistu laimėjo 25assistai :)
2014-11-08 10:11
Pagaliau parodė kaip jie ištikrūjų gali žaisti.Teko stebėti rungtynes tai galiu pasakyti, kad komanda žaidė užtikrintai ,piukiai dalinosi kamuoliu.Pirmajame kėlinyje(per kurį Cavs praktiškai laimėjo varžybas LeBronas pelnė tik 2 taškus, bet atliko 6 rez. perdavimus o komandą į priekį vedę ne didžiausios žvaigždės,o kiti žaidėjai.Iki 2 kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutėms James turėjo 3 o irvingas 0 taškų, bet kartu sudėjus atliko 11 rez.perdavimų.Tai tik patvirtina LeBrono žodžius kad šioje komandoje nėra didžiojo trejeto ir visi komandos žaidėjai yra svarbūs.7 surinko dviženkli taškų skaičiu.Taigi, manau, kad Cavs turi labai daug potiancialo ir pradės jį rodyti jau greitu laiku.
hentai
Trys dalykai pradžiugino šį vakarą iš Cavs'ų žaidimo: Jamesas įžaidinėjo kamuolį ; ypač pradžiugino gynyba pradžioje ; pagaliau pradeda veikti deriniai. :)

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 14